Shadow of the Tomb Raider bude dostupné v definitivní edici se 7 DLC

5. listopadu dojde k vydání definitivní edice Shadow of the Tomb Raider ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Definitivní edice tohoto akčního dobrodružství s archeoložkou Larou Croft nabídne původní hru, 7 dodatečných balíčků a bonusový outfit. Konkrétně jde o balíčky The Forge, The Pillar, The Nightmare, The Prince of Survival, The Serpent´s Heart, The Grand Caiman a The Path Home s novým obsahem.

V Shadow of the Tomb Raider se vydáte na definující cestu Lary Croft a zažijete okamžik její přeměny v Tomb Raidera. Ve hře Shadow of the Tomb Raider se Lara musí naučit přežít ve smrtícím prostředí džungle, překonávat děsivé nástrahy hrobek a vytrvat i v těch nejtěžších chvílích. Mezitím, co se Lara snaží zachránit svět před mayskou apokalypsou, dojde k jejímu přerodu v hrdinku známou jako Tomb Raider.

[reklama]

Původně hra vyšla v září minulého roku.

, , ,

Shadow of the Tomb Raider

V Shadow of the Tomb Raider se vydáváme na definující cestu Lary Croft a zažijeme okamžik její přeměny v Tomb Raider. Lara se ve svém třetím novodobém dobrodružství musí naučit přežít ve smrtícím prostředí džungle, překonat děsivé nástrahy hrobek a vytrvat i v těch nejtěžších chvílích. Mezitím, co se Lara snaží zachránit svět před mayskou apokalypsou, dojde k jejímu přerodu v hrdinku známou jako Tomb Raider.

Datum vydání: 14.09.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Shadow of the Tomb Raider
[reklama]
[reklama]

Komentáře