Šílený koncept, ale může to být zábava. Goat of Duty je variace Unreal Tournamentu s kozou vyzbrojenou až po rohy

Už samotný Goat Simulator byla šílenost, ale co teprve, když spojíte simulátor kozy se střílečkou z pohledu první osoby? To vám z toho vznikne nepředstavitelný maglajz, kterým bezesporu je Goat of Duty.

Goat Simulator v roce 2014 hráčům na počítači (poté se rozšířil i na konzole a mobilní platformy) nabídl možnost stát se kozou a ničit v otevřeném světě vše, co vás napadlo. Studio 34BigThings si řeklo, že zajde ještě dál a připravuje Goat of Duty. Tedy spojení kozy a střílečky. Jde totiž o multiplayerovou střílečku z pohledu první osoby. Ve hře není žádný příběh. Jste prostě koza vyzbrojena až po zuby (nebo spíše rohy) a bojujete proti další kozám, které vás chtějí zabít. „Je to jednoduché, je to zábavné,“ tvrdí vývojáři.

[reklama]

Jméno hry může mnohé odkazovat ke Call of Duty. Goat of Duty má ale blíže k sérii Unreal Tournament nebo Quake. Postavy se pohybují velmi rychle, dokážou vysoko skákat a používání charakteristické zbraně, například raketomet.

Sympatické je, že vývojáři nic neskrývají a bez zbytečných okolků přiznávají: „V Goat of Duty jde o zábavu. Není tady žádná strategie, žádní hrdinové. Jen spousta kostýmů a čtyři herní módy: deathmatch a tři originální režimy.“

[reklama]

Premiéra hry má být již brzy a počítá se s verzí pro počítače. Uvidíme, třeba Goat of Duty bude úspěšným titulem a objeví se i na konzolích.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře