Simíci budou relaxovat na tropickém ostrově. The Sims 4 čeká datadisk Island Living

Simíci z oblíbeného simulátoru života The Sims 4 budou relaxovat na tropickém ostrově Sulani, projíždět se na skútrech a plachetnicích, stavět hrady z písku nebo si hrát s delfíny. Kromě radovánek se vaši herní přátelé mohou zapojit do místní komunity a pracovat u plážového baru jako číšník, stát se profesionálním potápěčem nebo chránit neopatrné turisty ostrova před topením a utonutím jako plavčík.

Pokud vám ani jedno ze zmíněných povolání nevyhovuje a budete mít našetřeno dostatek peněz na dlouhou dovolenou, můžete rybařit, poznávat domorodé obyvatele ostrova, kochat se místní přírodou, pomoci s ochranou přírody a vyčistit pláže… a dokonce se setkat i se skutečnou sirénou. Samozřejmě nebude chybět nové oblečení a nové věci pro vybavení vašich domovů.

[reklama]

Island Living bude v pořadí sedmým datadiskem The Sims 4. Další informace nám budou sděleny dnes k večeru během konference EA Play, která začíná v 18:30. Výše zmíněné detaily pocházejí z Originu. Správce platformy společnosti Electronic Arts předčasně zveřejnil stránku se všemi důležitými informacemi a prvními obrázky.

Po EA Play už máme jisto. The Sims 4: Island Living vyjde 21. června pro PC a Mac verze hry. Konzolové verze se dočkají 16. července.

Titul The Sims 4 vyšel na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Jde o hru simulující život, která umožňuje vytvářet a ovládat lidičky ve světě, kde neplatí žádná pravidla. Svým Simíkům můžete přizpůsobit věk, vzhled, módní vkus, styl chůze i hlas. Zároveň mají i svou osobnost, aspirace, osobnostní rysy i koníčky. Vy pak můžete ovládat jejich tělo i mysl. Pomocí režimu stavby jim pak snadno postavíte domov svých snů. Vaše rozhodnutí pak mají dopad na veškeré aspekty jejich života od narození až po dospělost. Hru si pak snadno můžete obohatit novými zážitky, stačí vybrat nového Simíka s nevídanou osobností, hotovým domem a zařízenými místnostmi.


Zdroj: origin.com

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře