Simulátor MudRunner 2 zavítá do sněhem pokrytého prostředí, kde s těžkými vozy budeme přepravovat různé náklady

Fanoušci Spintires, začněte si připravovat pracovní obuv, vhodné oblečení a dostatek energie na zdolávání těžkého terénu ve vašem nákladním voze. Dlouho očekávané odhalení pokračování simulátoru je tady a já mohu konstatovat, že to opět vypadá na těžkou a nevyzpytatelnou práci, která bude znovu bavit spoustu hráčů.

Novináři, kteří byli pozváni na uzavřenou prezentaci hry v Paříži, tvrdí, že titul vypadá mnohem lépe než jeho předchůdce. Lepší grafická stránka je patrná i na detailnějším zpracování bahna, vody a listů. Více detaily se pochlubí i kokpity jednotlivých nákladních vozidel, navíc budou od sebe odlišné. Aktuálně se mluví o licencovaných značkách Ford, Caterpillar a Gaz. Vozy bude možné vylepšovat a dále upravovat. Jednotlivé komponenty budou mít vliv na výkon a schopnosti nákladních vozidel. Redaktor webu Wccftech uvádí například vylepšení, díky němuž může vozidlo projet hlubší vodou. Jen pozor, v závislosti na hmotnosti nákladu se bude měnit fyzika každého trucku. To naznačuje více druhů nákladů.

[reklama]

Pokud se budeme bavit o mapě, je zhruba 25krát větší než v původních Spintires a přinese nové výzvy. S truckem se budeme brodit nejen kluzkým bahnem, hlubokou řekou, ale i zrádným sněhem, a ještě těžším ledem. Tato oblast má být inspirována Aljaškou. Ale nebojte, pro záchranu vozidel budou existovat alternativní možnosti, například můžete uvízlé nebo silně poškozené vozidlo zachránit pomocí jiného vozu. Pravděpodobně půjde především o odtah. Vrtulníky byly předem vyloučeny.

Wccftech zmiňuje vylepšené uživatelské rozhraní se snazším přepínám mezi vozidly, zatímco noví hráči se do hry rychleji dostanou prostřednictvím mnohem podrobnějších tutoriálů, které vysvětlí složité mechaniky hry, což u původních Spintires žalostně chybělo.

[reklama]

Očekávám, že velmi brzy uvidíme první trailer z MudRunner 2. Do té doby hrajte původní Spintires, respektive MudRunner, a těšte se na konec letošního roku. Hra je oznámena pro PC, PS4 a Xbox One.


Zdroj: pcinvasion.com

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře