Singleplayerový spin-off The Division 2? Kreativní ředitel se ptá fanoušků na jejich názor

Příběh v sérii The Division není tolik důležitý, prim hraje hratelnost, postupné vylepšování výbavy a kooperace s dalšími hráči. Přesto zápletka v taktické akci je a soustředí se na rozšíření tajemného viru, který má za následek zhroucení americké společnosti. Celá událost aktivovala tajnou jednotku speciálních agentů, kteří mají obnovit pořádek z toho, co zbylo.

Zdá se, že by příběh mohl v The Division dostat větší prostor a jednoho dne by mohl vzniknout singleplayerový spin-off. S nápadem přišel Tim Spencer, level designér ve studiu TT Games (autoři populárních LEGO her):

[reklama]

„Mám rád myšlenku singleplayerového spin-offu The Division. Zaměřil by se na agenta, který se snaží dostat domů ke své rodině poté, co byl poslán do New Yorku. Byl by to mix The Last of Us a The Division,“ napsal Spencer na Twitteru a označil v textu Juliana Gerightyho, tvůrčího ředitele The Division. Ten neváhal a okamžitě příspěvek sdílet s dodatkem, co si o nápadu Spencera myslí ostatní.

[reklama]

Reakce fanoušků byla – mírně řečeno – pozitivní. Podle mnohých by mohlo jít o zajímavý, temný příběh. Jen si to představte. Z ničeho nic jste povoláni do New Yorku, abyste bojovali se zlem a rodinu máte doma a nevíte, co se děje tam. Než se ale začnete radovat, tak není vůbec jisté, že něco takového vznikne. Je ale dobré vědět, že se kreativní ředitel The Division takové myšlence nebrání a chcete znát názor ostatních. Třeba na tom začne pracovat a předloží nápad vedení Ubisoftu, které by muselo vývoj hry schválit.

Dodejme, že The Division a The Division 2 kromě hlavního příběhu nabízejí spoustu informací ve vedlejších, nepovinných činnostech, včetně ECHO a mobilních telefonů, kde naleznete další detaily o viru a celkové situaci. První díl byl zasazen do New Yorku, zatímco druhý se odehrává ve Washingtonu D.C.

, , , , , , ,

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 je online akční střílečka s RPG prvky, odehrává se v hlavním městě USA, kde Divize agentů musí zabránit nové občanské válce.

Datum vydání: 15.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s The Division 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře