Slovanská diablovka Pagan Online spouští kooperativní hraní pro dva hráče

Slovanská diablovka Pagan Online obdržela důležitou aktualizaci. Studio Mad Head Games obohatilo akční hack and slash RPG o kooperativní hraní pro dva hráče. Týmové hraní je dostupné ve všech misích a atentátech. Již brzy má být možné projít ve dvou i příběhovou kampaň. S přidáním kooperace jsou upraveny i útočící hordy, bossové a další výzvy, které Pagan Online nabízí.

„Kooperace bude hrát velkou roli v nadcházejících aktualizacích hry,“ uvedl Uros Banjesevic, hlavní kreativní ředitel Mad Head Games. „Jsme velmi rádi, že tuto novou funkci přinášíme do Pagan Online. Nemůžeme se dočkat, až hráči začnou hrát se svými přáteli.“ Slova Banjesevice dokládá další informace v tiskové zprávě. V budoucích updatech bude zahrnuta kooperace pro čtyři hráče, součinnost mezi hrdiny, speciální systém co-opu, speciální odměny a vylepšení hry společně s opravami. To vše společně s dalšími zónami, novými nepřáteli a rozšířením příběhu.

[reklama]

Pagan Online je klasické akční hack and slash RPG po vzoru nesmrtelného Diabla od Blizzardu. Titul je založen na různých předkřesťanských slovanských mýtech a příbězích. Vývojáři ze srbského studia Mad Head Games vytvořili zbrusu nový svět a obohatili ho o příběh o hrdinech, kteří bojují s hordami nepřátel v dungeonech. Získáte tak hack-and-slash RPG s PvE akcí a postavami podobným žánru MOBA, s nimiž procházíte různorodé a interaktivní prostředí s generovanými nepřáteli.

Pagan Online je v současné době v předběžném přístupu na Steamu. Plná verze má být dokončena do konce letošního roku. Hra se prodává za 26,99€ (cca 770 Kč).

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře