Slovanská diablovka Pagan Online vyjde koncem srpna. Co nabídne tohle akční RPG?

Oficiální spuštění plné verze a ukončení předběžného přístupu u nadcházející slovanské diablovky Pagan Online nastane 27. srpna letošního roku. Akční RPG od studia Mad Head Games a společnosti Wargaming se v tento den dočká rozsáhlé aktualizace a vylepšení různých systémů. Novinky jsou založeny na zpětné vazbě od hráčů, kterou vývojáři obdrželi v rámci předběžného přístupu hry na Steamu.

Pagan Online kombinuje klasické akční RPG viděné z ptačí perspektivy s akční PvE akcí, jedinečnými postavami a bojem, jenž je podle autorů hry výzvou i pro ty nejzkušenější hráče. V době vydání bude Pagan Online stát 24,99 euro (cca 640 Kč). Současná cena je přitom 16,99 euro (cca 430 Kč) na Steamu.

[reklama]

Hráči se mohou těšit, že s plnou verzí obdrží Pagan Online plnohodnotnou příběhovou kampaň. Ta se celkem skládá z 8 aktů, nových zón a map a dvou nových bossů. Zároveň se hra pochlubí plnou podporu pro ovládání přes gamepad, přestože původně byla slovanská diablovka navržena pro ovládání přes klávesy WASD – hráči ale chtěli mít možnost zahrát si hru na ovladači. Dojde také na dvě nové hratelné postavy. Do bitvy se připojí rychlý Elden s možností zmrazit své nepřátele, případně je výrazně zpomalit, a agilní Hector, jenž se specializuje na oheň.

Pokud vyhledáváte legendární zbraně, bude se vám líbit možnost vylepšit své zbraně, stejně tak získat velmi vzácnou sadu brnění. V neposlední řadě se Pagan Online dočká zcela nového dovednostního stromu, který usnadní vylepšování, úpravu a odemykání nových schopností u hrdiny.

„Od doby, kdy jsme před 10 měsíci zahájili testování alfa verze, se Pagan Online neustále vyvíjel s pomocí našich hráčů. Během našeho čtyřměsíčního předběžného přístupu jsme implementovali masivní změny a úžasné nové funkce a mechaniky, abychom hráčům při vydání plné verze dopřáli co nejlepší zážitek. Bude to doslova jiná hra,“ dodal Uros Banjesevic, hlavní kreativní ředitel studia Mad Head Games.

Pagan Online můžete hrát sami, případně v kooperaci s dalším hráčem. V doprovodu parťáka můžete projít celou příběhovou kampaní. Zároveň se nemusíte bát, že by hra byla příliš snadná.

Další nové obrázky


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře