Sniper Ghost Warrior Contracts nabídne zhruba 25 individuálních misí

Polské studio CI Games se rozpovídalo o pokračování taktické střílečky Sniper Ghost Warrior. Nový díl vrací sérii ke kořenům, opouští otevřený svět, kterým byl prezentován třetí díl z roku 2017, a přinese hráčům individuální mise v sibiřské divočině. Takzvaných kontraktů bude zhruba 25 a délka některých misí může trvat až hodinu, zatímco jiné budou mnohem kratší. Vývojáři sází na znovuhratelnost a umožní hráčům plnit zakázky mnoha různými způsoby. Jinými slovy budou mít hráči v jednotlivých mapách volnost a sami se rozhodnou, jak úkoly splní. Ty se většinou budou týkat zastřelení nějaké významné osoby. Ovšem hráči už nebudou mít vliv na denní dobu. Autoři pro jednotlivé mise zvolili různé časy, aby mohli pracovat s hratelností a úrovněmi.

Součástí misí budou volitelné vedlejší objednávky. Po jejich splnění klient vyplatí hráčům finanční bonus, který investují do lepšího vybavení a zbraní. Ve hře bude hrát celkově menší roli příběhové pozadí. Zato na multiplayer je kladen větší důraz. O něm se ale první detaily dozvíme až později.

CI Games v rozhovoru s portálem Wccftech potvrdili, že Sniper Ghost Warrior Contracts využívá technologii CryEngine od německé firmy Crytek. Stejná technologie pohání například středověký RPG titul Kingdom Come: Deliverance od českého studia Warhorse. V Sniper Ghost Warrior Contracts půjde o blíže nespecifikovanou vylepšenou verzi CryEnginu.

[reklama]

V dnešní době je zcela běžné, že hry jsou po vydání rozšiřovány bezplatnými a placenými dodatečnými balíčky. CI Games se tomuto trendu nebrání a přiznávají, že kontrakty jsou pro budoucí rozšiřování vhodné. V současné době ale DLC nepotvrdili.

Sniper Ghost Warrior Contracts vyjde v letošním roce na PC, PlayStation 4 a Xbox One.


Zdroj: wccftech.com[reklama]
[reklama]

Komentáře