Sony láká na pondělní večer. Fanoušci PlayStationu se dozví nové informace o připravovaných hrách

Konec čekání na informace o připravovaných hrách pro PlayStation 4 a PlayStation VR. V pondělí v deset hodin večer středoevropského času budeme vědět, co Sony na další měsíce pro své hráče plánuje. Jak to? Sid Shuman, šéf sociálních médií v americké divizi Sony, představil nový videoprogram s názvem State of Play. Právě prostřednictvím něho bude společnost po celý rok prezentovat novinky, nové trailery, oznamovat nové hry a nabízet gameplay záběry.

„První díl odvysíláme v pondělí 25. března v deset hodin večer středoevropského času. Můžete ho živě vidět na Twitch, YouTube, Twitteru nebo na Facebooku po celém světě. Záznam bude dostupný krátce po odvysílání,“ dodává Shuman a láká na další epizody, které budou vycházet po celý letošní rok.

[reklama]

Doufám, že nejsem moc velký optimista. Sony před pár týdny prezentovala své plány významným obchodním partnerům za zavřenými dveřmi v zapadlém městečku ve Spojených státech amerických. Na internet i přes přísné NDA uniklo, že v letošním roce po Days Gone (26. dubna s českými titulky na PS4) má vyjít očekávaný survival thriller The Last of Us Part II od studia Naughty Dog i záhadná akční adventura Death Stranding od japonského tvůrce série Metal Gear Solid, kterého zná celý svět. Ano, Hideo Kodžima se po krátké pauze vrací a vzal si na pomoc hollywoodské osobnosti, kteří si v Death Stranding zahrají, mj. režisér Guillermo del Toro a herci Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Lindsay Wagner, Troy Baker, Tommie Earl Jenkins a Emily O’Brien.

Snad právě o těchto hrách bude první epizoda State of Play. Určitě se bude mluvit i o Days Gone a Dreams. Co očekáváte od State of Play vy? Napište nám do komentářů. A já vám slibuji, že vám v pondělí stream připomenu, abyste nezapomněli a mohli se dívat.

[reklama]


Zdroje: playstation blog

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře