Sony přesunula PS4 exkluzivitu The Last of Us Part II do kolonky již brzy vyjde

Na konci tohoto měsíce vyjde první velká PlayStation 4 exkluzivita letošního roku. Jmenuje se Days Gone a nabídne otevřený svět amerického Oregonu, který je plný nebezpečí. Mnoho hráčů ale čeká na jinou hru. Tou hrou je pokračování survival thrilleru The Last of Us od studia Naughty Dog. Těmhle hráčům se dnes naskytla možnost věřit v brzké vydání – vyplývá z aktualizace oficiální stránky PlayStation.com, kde bylo The Last of Us Part II přesunuto do kolonky „již brzy“ vyjde, kde se nachází i zmíněné Days Gone, Mortal Kombat 11, Rage 2, Team Racing Nitro-Fueled, Control, Blood & Truth, Concrete Genie a Immortal Legacy: The Jade Cipher.

Pokud se nejedná o chybu, což si nemyslíme (hra je takto prezentována ve všech jazykových verzích stránky, včetně té české), tak to znamená, že The Last of Us Part II s jistotou vyjde v letošním roce. Pro Sony by nemělo smysl zařazovat hru do již brzy, když by v následujících měsících nevyšla. Jedinou otázkou už tedy je, kdy se tak přesně stane. Bude to během několika měsíců, nebo až koncem roku?

[reklama]

Zároveň odpadají obavy o vydání na PlayStation 4. V posledních měsících se vedly žhavé debaty o tom, zda náhodou titul nezamíří na novou generaci konzole PlayStation.

Obrázek z PlayStation.com

[reklama]

The Last of Us Part II se odehrává pět let po skvělé jedničce. Hrát tentokrát budete za Ellie, ale v jakési formě by se měl objevit i předchozí hrdina Joel, který v The Last of Us doprovázel mladičkou Ellie ve světě plného zmutovaných tvorů a nepřátel. Sony píše o strhujícím, trýznivém a emocemi nabitém příběhu.

The Last of Us Part II by mělo obsahovat českou lokalizaci, stejně jako jiné PS4 exkluzivity od společnosti Sony.


Zdroj: dualshockers.com

, , , , ,

The Last of Us Part II

Strhující, trýznivý a emocemi nabitý příběh čeká – Ellie a Joel se vracejí ve výpravném dobrodružství, které navazuje na předcházející úspěšnou hru studia Naughty Dog.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře The Last of Us Part II
[reklama]
[reklama]

Komentáře