Sony se u Days Gone bojí konkurence. Survival akci odkládá o 63 dnů

Novým herním značkám neprospívá konkurence, v Sony to moc dobře vědí a rozhodli se survival akci Days Gone přesunou z přeplněného února na klidný duben. PlayStation 4 exkluzivita díky odkladu o 63 dnů nebude muset bojovat s velkými a očekávanými tituly a přetahovat se s nimi o hráče. Původně měla ve stejný den bojovat s post-apokalyptickou střílečkou Metro: Exodus a Anthem od BioWare.

Nové datum Days Gone je stanoveno na 26. dubna 2019. Vývojáři ve firmě Bend Studio si nedají nohy na stůl, Days Gone mají nadále vylepšovat a opravovat případné chyby, aby při vydání bylo vše tak jak má být.

[reklama]

V Days Gone si zahrajeme za Deacona St. Johna. Bývalý motorkář se ve světě zničeném epidemií stal tulákem, psance a lovcem lidí. Na sopečném a zničeném americkém severozápadě bojujete se zdegenerovanými příšerami, které kdysi byly lidmi. Říká se jim freakeři. Na nás je probojovat se zpustošenou krajinou a hledat zásoby, zdroje a důvod, proč to celé nevzdat. Menší sestřih ve starším traileru:

, , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře