Spider-Man nejrychleji prodávanou hrou PlayStationu od Sony

3,3 miliónu prodaných kopií za pouhé tři dny od vydání. Tak tímhle číslem se může pochlubit nejnovější exkluzivita konzole PS4. Spider-Man překonal všechny dosavadní hry PlayStationu od Sony a stal se nejrychleji prodávanou hrou této společnosti.

Sony si může gratulovat. Má za sebou velmi úspěšný rok. God of War za tři dny prodalo 3,1 miliónu kusů a o pár měsíců později rekord překonalo pavoučí dobrodružství od studia Insomniac Games. V Santa Monica Studio’s, kde se nové God of War zrodilo, jim to jistě nebudou mít za zlé. Navíc Spider-Man si vedl výborně i v předobjednávkách, předem si kopii zajistil milión hráčů. Do celkového čísla nejsou započítány kusy hry prodávané v PlayStation 4 Pro Amazing Red edici – balení konzole PS4 Pro ve speciálním designu s hrou.

[reklama]

„Naše očekávání jsou vždy na nejvyšší možné úrovni. 3,3 miliónu kusů za tři dny splnilo a překonalo všechna očekávání. Myslím, že společnost, vývojáři i naši fanoušci jsou z tohoto čísla nadšeni,“ řekl pro USA Today Stephen Turvey, viceprezident pro globální prodeje společnosti PlayStation. Spider-Man není úspěšný jen v prodejích. V současné době si hra na Metacritic drží průměrné hodnocení 87 procent ze 102 recenzí. Novináři chválí grafiku, příběh a celkovou hratelnost.

Pokud jste hru Spider-Man dohráli, tak se v dohledné době budete moci do příběhu znovu ponořit. Vývojáři chystají New Game Plus mód, jenž obdrželo i God of War. V tomhle režimu se znovu pustíte do dobrodružství. Jen s tím rozdílem, že budete mít odemknuty všechny dosavadní schopnosti a nejspíš i vybavení a různorodé obleky.

[reklama]

Po New Game Plus módu dorazí tři dodatečná rozšíření. První, pojmenované The Heist, se soustředí na Black Cat. Spider-Man bude řešit nové mise, výzvy a střetne se s novou frakcí nepřátel již 23. října. Součástí DLC jsou ještě tři nové obleky. Obsah je zahrnut The City That Never Sleeps season passu, který stojí přibližně 550 korun. Jednotlivá DLC budou v prodeji i samostatně.

Spider-Man vyšel 7. září 2018 exkluzivně na PS4, Sony připravila české titulky.

Jaká exkluzivita na PlayStation 4 vám v letošním roce udělala největší radost? Bylo to Shadow of the Colossus, Detroit: Become Human, God of War nebo právě Spider-Man? Napište nám do komentářů, kde o nejlepší PS4 exkluzivitě můžeme společně podebatovat.

,

Marvel’s Spider-Man

Marvel's Spider-Man je akční adventura od Insomniac Games a Sony. Tohohle Spider-Mana ještě neznáš, ani z filmu. Tohle je zkušený Peter Parker, který si již dokáže mistrovsky poradit se zločinem v New York City. Zatímco se usilovně snaží o vyvážení svého chaotického osobního i pracovního života, čeká ho boj o osud devíti milionů Newyorčanů.

Datum vydání: 07.09.2018 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Marvel’s Spider-Man
[reklama]
[reklama]

Komentáře