Strašidelné, tajemné a nebezpečné napůl zatopené městečko v detektivní adventuře The Sinking City

Soukromý vyšetřovatel Charles W. Reed se ocitl v napůl zatopeném městečku Oakmont v americkém státě Massachusetts, aby odhalil pravdu o tom, co posedlo tohle město a mysl jeho obyvatel. Při hraní zažijete strašidelné, tajemné a nebezpečné okamžiky a setkáte se s nadpřirozenými silami, které budou ovlivňovat i samotného hlavního hrdinu. Bude Charles vědět, co je a co naopak není skutečné?

Nový trailer ukazuje tíživou atmosféru hry, která vyjde 27. června s českými titulky ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. „Obchodní přístav byl lukrativním pašeráckým místem, dnes je z něho izolované místo od zbytku světa, které sužují nadpřirozené síly. Hráči se musejí vypořádat s nebezpečím, hledat stopy, které si budou přát, aby nikdy nenalezli, a odhalil hrůzy ohrožující samotný svět,“ popisuje lokalitu z videa tisková zpráva vývojáři ze studia Frogwares.

[reklama]

The Sinking City je zasazené do otevřeného světa inspirovaném universem H.P. Lovecrafta. Odehrává se ve 20. letech minulého století a oproti jiným hrám se liší v důkladném vyšetřování. Musíte najít dostatek důkazů, abyste mohli někoho s čistým svědomím usvědčit. Vaše rozhodnutí se potáhne s vámi celou dobu a nevinně odsouzení člověk může mít nemilé následky. Více jsme o této stránce hry psali TADY.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

The Sinking City

The Sinking City je detektivní adventura zasazena do otevřeného světa inspirovaném universem H.P. Lovecrafta. Odehrává se ve 20. letech minulého století ve městě Oakmont, které je zasaženo nadpřirozenými silami. Stanete se soukromým detektivem a v temném městě odhalíte pravdu o tom, co se stalo a co poškodilo mysl místním obyvatelům. Nadpřirozené síly působí i na vás.

Datum vydání: 27.06.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře The Sinking City
[reklama]
[reklama]

Komentáře