Strategie Age of Wonders se s dílem Planetfall přesouvá na mimozemské planety

V červnu roku 2017 společnost Paradox Interactive získala nizozemské studio Triumph Studios a práva na značky Age of Wonders a Overlord. Tvůrci významných strategií se mohou opřít o vydavatele a společně má být jejich spolupráce vidět na chystaném Age of Wonders: Planetfall, který přenese známou tahovou sérii na mimozemské planety. Sci-fi hraje v Planetfall hlavní roli a vystřídalo dříve populární fantasy.

Podíváme se do světů, které jsme neměli ještě možnost vidět. Prožijeme příběh padlých civilizací, ze které vytvoříme zbrusu novou frakci. Může jít o vesmírné mariňáky ve speciálních oblecích, obrovské jedovaté brouky, jezdce na dinosaurech a další kombinace z celkových šesti jedinečných frakcí. V bitvách bude rozhodovat vojenská síla, válce se ale lze vyhnout pomocí diplomacie. Když ale rozhovory a spolupráce selžou, hodí se být připraven a myslet na technologický pokrok, a to jak v kampani pro jednoho hráče, tak v náhodných skirmish mapách i v multiplayeru, kde se utkáte s kamarády i hráči z celého světa. Zejména v kampani pak budete objevovat zbytky padlé civilizace a klidně můžete takto získat cennou technologii, zbraň, jež vám pomůže v boji s nepřáteli.

[reklama]

„V intenzivních tahových bitvách s různorodými jednotkami a zničitelným prostředím rozhoduje dokonalá strategie. Výhry ale nedosáhnete bez budování vaší kolonie, technologického pokroku a vývoje. Je na vás, zda vytvoříte ekologický ráj, budete spoléhat na diplomacii, nebo dokonalý vojenský řád, který bude dobývat jedno území za druhým,“ dodávají autoři, kteří, zdá se, mají od Paradoxu volnou ruku.

[reklama]

Age of Wonders: Planetfall vypadá zajímavé, známou sérii vezme na dalekou cestu, ale základy by měly být zachovány. Přesvědčíme se o tom 6. srpna 2019, Planetfall vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

, , , , , , ,

Age of Wonders: Planetfall

Povstaňte z temného kosmického věku padlé galaktické říše a vybudujte pro svůj lid novou budoucnost. Age of Wonders: Planetfall je novou strategickou hrou od Triumph Studios, tvůrců kritiky oceňované série Age of Wonders, a obsahuje všechny vzrušující taktické tahové souboje a do hloubky propracované budování říší svých předchůdců a přenáší je do vesmíru a do nového sci-fi prostředí.

Datum vydání: 06.08.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Age of Wonders: Planetfall
[reklama]
[reklama]

Komentáře