Strategie Neverdark ukáže jinou apokalypsu. Lidé se musejí vyrovnat s trvalým výpadkem elektriky

Píše se rok 2030, 24. prosince, Vánoce. Miliony nic netušících rodin sedí doma a užívá si vánoční náladu, spousty dobrého jídla a rodinnou pohodu. Z ničeho nic všude tma. Svět postihl obrovský blackout. Lidstvo ztratilo přístup k elektrice. Věci, které jsme považovali za samozřejmé, jako internet, globální komunikaci a elektroniku, již nemáme. Lidstvo se musí naučit žít bez těchto výdobytků moderní doby. Vše je pryč. Vše zkolabovalo, lidé začali mezi sebou bojovat a válčit o zdroje. Jídlo, léky, zbraně a munice se staly novou světovou měnou. Nyní nám vládnou, fanatici, kulty anebo motorkářské gangy. Tohle vše nás čeká ve hře Neverdark. Pokud vás tento žánr her baví, tak tuhle novinku si nebudete moct nechat ujít.

O co vlastně ve hře půjde? Povedete skupiny přeživších a budete se snažit přežít a znovu vybudovat město. Podíváte se do velkých světových metropolí (Paříž, Tokio, New York) a jejich známých ulic a budov. Budete postupně dobývat ulici po ulici, uzavírat spojenectví, řešit politické situace, získávat další zdroje, budovat novou infrastrukturu a samozřejmě zvětšovat vliv vaší skupiny. Celá hra je spíše o strategii a politice než o bojích.

[reklama]

Neverdark si budete moci kdykoliv pozastavit a rozmyslet si další postup. Bojům se ale ve hře úplně nevyhnete, dřív nebo později narazíte na skupinu podobnou té vaší a budete spolu soupeřit o území. Můžete vyslat tajné agenty a přetáhnou místí obyvatele pod vaše křídla, nebo jen zjistit, co se v druhém táboře děje. Krve v ulicích se stejně nevyhnete a takový dobře schovaný sniper udělá své.

[reklama]

Celé to zní velice dobře, jak to bude ve finále vypadat, na to si budeme muset chvilku počkat. Přesné datum vydání pro PC verzi, která byla oznámena, není známo.


Zdroje: tisková zpráva vydavatele

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře