Survival obtížnost a týdenní výzvy. V červnu bude do Days Gone přidán nový obsah

Post-apokalyptická PlayStation 4 exkluzivita Days Gone naláká hráče do Oregonu ještě jednou. V červnu vyjde bezplatné DLC, které se bude skládat z těžší obtížnosti a týdenních výzev. Ty jsou rozděleny do tří kategorií: motocykl, horda a boj. Splněním nových úkolů získáte odměny a další věci pro vaši motorku.

Aktuálně nabízí Days Gone tři standardní obtížnosti (lehká, střední a těžká). Nová obtížnost se jmenuje Survival a vypne vám rychlé cestování po mapě, uživatelské rozhraní bude zobrazovat minimu informací, nebudete moci využívat speciální vidění pro zobrazení předmětů ve vašem okolí a už vůbec se nemůžete spoléhat na mini-mapu – neuvidíte ji.

[reklama]

Days Gone je PlayStation 4 exkluzivita, vyšla 26. dubna s českými titulky a jde o akční hororovou survival adventuru odehrávající se ve zpustošeném americkém státě Oregon, kde hlavní hrdina Deacon St. John přežívá ve smrtícím post-pandemickém světě. V minulosti byl motorkářským psancem a členem motorkářského gangu, dnes je lovcem odměn, jenž se musí přizpůsobit novému světu. Na své motorce brázdí proměněný Oregon, bojuje s přeživšími a snaží se vyhnout hordě freakerů, což jsou nakažení lidé, kteří stále žijí, ale necítí bolest. Mezi nimi se vyskytuje několik druhů, včetně malých dětí, které můžete zabít. Na tom si nejspíš puritáni pěkně smlsnou…

Na GameShot.cz naleznete na Days Gone recenzi s hodnocením 8/10. Líbí se nám uvěřitelný svět s náhodnými událostmi, prezentace nové zombie apokalypsy, retrospektivní filmečky nebo hratelnost s důrazem na stealth.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře