Svalnatý Geralt, netypická Yennefer i monstrum z bažin. Netflix ukázal trailer na seriál Zaklínač

Během víkendového Comic Conu v San Diegu předvedla společnost Netflix dvouminutový teaser trailer na nadcházející televizní seriál založený na Zaklínači. Nikoliv ale na výborné hře od polského studia CD Projekt RED, ale na knihách polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Ve dvou minutách vidíme atmosféru seriálu, svalnatého hlavního hrdinu Geralta z Rivie v roli Henryho Cavilla (Superman ve filmu Muž z oceli), netypickou čarodějku Yennefer i obávané monstrum z bažin.

Seriál Zaklínač od Netflixu bude mít premiéru koncem letošního roku a cílí na dospělé diváky. Jde o epický příběh o osudu a rodině. „Geralta z Rivie, osamělý lovec monster, se snaží najít své místo ve světě, kde jsou lidé často zlověstnější než zvířata. Když se setká s mocnou čarodějkou Yennefer a mladou princeznou Ciri s nebezpečným tajemstvím, musí se všichni tři naučit cestovat stále více nestabilním kontinentem,“ popisuje Netflix svůj nový seriál, do kterého americká společnost investovala nemálo peněz.

[reklama]

Poslední hra ze série Zaklínač od CD Projektu RED – Zaklínač 3: Divoký hon – vyšel 19. května 2015 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky. Jde o RPG v otevřeném světě, vývoj stál 81 miliónů dolarů a za šest týdnů od uvedení na trh se prodalo přibližně 6 miliónů kopií. Před měsícem vývojáři oznámili více než 20 miliónů prodaných kusů celkem.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře