Svlíkací Prší v adventuře Polda 3 má simulovat gamblerství. Apple kvůli tomu hru zakázal

Soukromé očko Pankrác má zařízlé trenky! Postarala se o to společnost Apple, které se nelíbí mini-hra Prší v point & click adventuře Polda 3. Výrobce mobilních telefonů iPhone a tabletů iPad si usmyslel, že karetní hra je škodlivá, prý nabízí možnost simulovaného gamblerství. Podle mého – a nejspíš i českých vývojářů – jde o velkou kravinu, ale bohužel je to tak.

Poldu 3 tak budete na App Store hledat marně. Vrátí se tam až ve chvíli, kdy autoři odstraní ze hry onu mini-hru. Kdy se tak stane, to je zatím ve hvězdách. Nejprve musí být Prší z Poldy 3 odstraněno a až poté se může opět objevit v nabídce digitálního obchodu produktů iOS.

[reklama]

Než si přečtete vyjádření tvůrců z oficiální facebookové stránky Poldy, tak jedna zajímavost. Applu vadí ono simulované gamblerství v Prší, ale už představitelům této megalománské společnosti nevadí jiná věc. A to ta, že Prší je vlastně svlíkací karetní hra. Tohle mi hlava nebere… Kam ten svět jen spěje… A to už museli autoři z dvojky vyjmout Hitlera, který Apple taky vadil. Ach jo, ach jo.

Dnes nás opět pobavila firma Apple. Polda 3 byl zakázán na Appstore, protože obsahuje velice škodlivou mini hru prší….

Zveřejnil(a) Adventury Polda dne Pondělí 3. září 2018

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře