Svoboda a volba hráče jsou základem akčního RPG titulu GreedFall

GreedFall, nové akční RPG od studia Spiders (autoři her The Technomancer, Bound by Flame, Mars: War Logs a Of Orcs and Men), zve hráče k napsání vlastního osudu na nezmapovaném ostrově Teer Fradee. Starý svět umírá a jeho populace je sužována zdánlivě nezastavitelným onemocněním. Jediný záblesk naděje spočívá v pověsti, že lék lze nalézt na nedávno objeveném ostrově Teer Fradee. Připojíte se ke svému bratranci, guvernérovi Constantinovi d’Orsayovi, a společně s různými frakcemi, které mají vlastní názory a tajné úmysly, odcestujete do nového světa prosáklého magií. Sjednotíte se s jednou z nových kolonií, nebo se připojíte k domorodcům v jejich boji za svobodu?

Právě svoboda a volba hráčů jsou základem GreedFallu. Vaše rozhodnutí buduje přátelství, rozbíjí spojenectví, rozptýlí konflikty a utváří budoucnost tajemného ostrova. Při hledání léku se nestačí spoléhat pouze na bojové dovednosti. Vaše volby změní vše. Ať už jsou to možnosti v dialozích, volba kradmého postupu, nebo dokonce volba vašeho společníka v dané situaci.

[reklama]

Zamlouvá se vám GreedFall? Dnes jsme se společně s novým trailerem dozvěděli, že hra vyjde 10. září 2019 na PlayStation 4, Xbox One a PC. Trailer poukazuje na boj s mušketami, přizpůsobení hlavního hrdiny a nemocná stvoření. A samozřejmě uvidíte kousky z tajemného ostrova. Atmosféra připomíná středověký svět, který je obohacen o prvky fantasy. Svého vyvoleného si vytvoření k obrazu svému, včetně výběru pohlaví, vlasů, obličeje, šatů a různých maličkostí.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

GreedFall

GreedFall je akční RPG odehrávající se v 17. století. Rajský ostrov byl objeven jednotkami kolonistů z mnoha rozličných národů, na ostrově vládne magie a příšery.

Datum vydání: 10.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře GreedFall
[reklama]
[reklama]

Komentáře