System Shock ve zbrusu novém kabátku dorazí v roce 2020

Staří pařmeni pozor, ať se nerozbrečíte při vzpomínkách na hraní legendárního System Shocku. Tahle střílečka vstane z mrtvých. Nightdive Studios už pěknou dobu makají na plnohodnotném a nefalšovaném remaku, abyste si mohli projít všechny úrovně a pořádně si zabojovat, hezky postaru. Ale s tím rozdílem, že tentokrát bude lepší grafika, moderní efekty a další standardy této doby.

Dvě a půl minutové video je pořízeno z alfa verze. Na nich vypadá System Shock velmi dobře. Atmosféra se i přes zbrusu nový kabátek ze hry nevytratila. Pokud takhle bude vypadat i zbytek, tak tu máme zaděláno na nostalgický návrat. Hlavně ať vývojáři něco nezmastí. Ono se jim to totiž už jednou povedlo. V roce 2016 na Kickstarteru vybrali 1,35 miliónu amerických dolarů a začali plánovat velké věci. Chtěli udělat System Shock lepší, s jiným level designem, s novými věcmi. Dokonce změnili engine. Demo, které posloužilo k propagaci crowdfunding bylo postaveno na Unity enginu, ale teď je System Shock poháněn Unreal Enginem 4. I to přidělalo programátorům vrásky na čele. Naštěstí si to včas uvědomili, stopnuli plány, vrátili se k původním a snad nám v prvním čtvrtletí roku 2020 na počítačích, PlayStationu 4 a Xboxu One naservírují pořádný System Shock.

[reklama]

A pokud náhodou ne, tak je tu stále studio OtherSide Entertainment s Warrenem Spectorem a Paulem Neurathem. Ti se snaží o System Shock 3, nový díl, jenž půjde ve šlépějích svých dvou, starých předchůdců.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře