Tajemné Death Stranding představuje záhadného Heartmana, který žije pouhých 21 minut

Japonský videoherní designér, scénárista, režisér a producent Hideo Kodžima je ohledně svého nového projektu Death Stranding tajemný. Akční dobrodružství Death Stranding vzbuzuje u hráčů zájem i přesto, že o hře toho moc nevíme. A to jsme prosím viděli již desítky minut herních záběrů. Je to zvláštní, ale je to skutečně tak. Pochopitelně se najdou tací, které tohle tajemno odrazuje a čekají, co se vlastně z Death Stranding vyklube.

Ať už se řadíte k první nebo druhé skupině, mám pro vás nový trailer. Ten představuje záhadného muže jménem Heartman, který má „velmi zajímavý život“. Žije pouhých 21 minut. Jakmile se mu zastaví srdce, ocitne se na tři minuty v říši mrtvých, kde se snaží nalézt svou rodinu. Po třech minutách je Heartman oživen speciálním defibrilátorem a zmíněný cyklus se opakuje – 60krát denně. Tohoto záhadného chlapíka hraje dánský filmový režisér Nicolas Winding Refn (filmy Dealer, Bleeder nebo Drive).

[reklama]

Hlavní hrdina Sam (ztvárněn hollywoodským hercem Normanem Reedusem) se od Heartman učí, ale má na to vždy pouhých 21 minut. Jak přesně to bude ve hře fungovat, na to netroufám ani pomyslet. Death Stranding je zkrátka záhadné od A do Z.

[reklama]

Death Stranding je nové akční dobrodružství od studia Kojima Productions, které vede známý Hideo Kodžima (tvůrce série Metal Gear Solid). V blízké budoucnosti otřásly zeměkoulí záhadné exploze, které spustily sérii nadpřirozených událostí známých jako Příliv smrti. Zatímco krajinu zaplavují bytosti z jiného světa a masové vyhubení se zdá nevyhnutelné, vydává se Sam Porter Bridges na cestu napříč bezútěšnou pustinou, aby lidstvo zachránil před hrozícím zničením.

„V kůži Sama Portera Bridgese se budete snažit překlenout rozdíly ve společnosti a vytvářet nová pouta nebo ‘Vlákna‘ s ostatními hráči po celém světě. Doufám, že díky hraní této hry pochopíté důležitost navazování vztahů s ostatními,“ dodal Kodžima.

Death Stranding bude vydán 8. listopadu 2019 na PlayStation 4 (s českými titulky) a hra se pochlubí dlouhých seznamem hvězd, včetně takových jmen jako je Mads Mikkelsen, Léa Seydouxová, Troy Baker a Guillermo del Toro.


Zdroj: tisková zpráva, vlastní

, , , ,

Death Stranding

Legendární herní tvůrce Hideo Kojima ti nabídne cestu, jakou jsi ještě nezažil. Jako pracovník Sam Bridges se vydáš do smrtícího a tajemného světa, kde je všudypřítomná smrt. Ve hře od autora Metal Gear Solid hrají hvězdy jako Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux a Guillermo del Toro.

Datum vydání: 08.11.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Death Stranding
[reklama]
[reklama]

Komentáře