Teenager Sean se musí postarat o devítiletého bratra na cestě do Mexika v adventuře Life is Strange 2

27. září to začne. Na PC, PlayStation 4 a Xbox One dorazí první z pěti plánovaných epizod adventury Life is Strange 2. Vývojáři z pařížského studia Dontnod Entertainment nám touží opět přinést zajímavý příběh, který by se měl minimálně vyrovnat prvnímu Life is Strange s osmnáctiletou studentkou Max Caulfield.

V Life is Strange 2 půjde o jiný příběh. Protagonistou je šestnáctiletý Daniel Diaz. Se svým bratrem a otcem žijí v Seattlu. Až do doby, než se stane nějaká tragédie. Ze strachu z policie prchá Sean se svým mladším bráškou ze Seattlu a společně se vydávají na nebezpečnou cestu do Mexika. Během napínavého dobrodružství se musí sourozenci pokusit skrýt náhlou a tajemnou nadpřirozenou moc. Život mimo domov je pro dvojici tvrdý. Sean je zodpovědný za svého bratra a začne si uvědomovat, že jeho rozhodnutí mají vliv na životy jich obou.

[reklama]

Z oficiálního popisu se na Life is Strange 2 těším. První hru jsem si užil, stejně tak prequel Before the Storm a vlastně i bezplatnou odbočku The Awesome Adventures of Captain Spirit s devítiletým Chrisem. Ten žije v sousedství s Diazovými.

Všech pět epizod Life is Strange 2 se prodává za 40€.

[reklama]

Seznámení se Seanem

Seznámení s Danielem

Představení hry

První gameplay trailer

, , , , ,

Life is Strange 2

Life is Strange 2 je pětidílná epizodická adventura. Dva bratři, Sean a Daniel, ze Seattlu se po tragédii s policií v patách vydávají do Mexika. Při nebezpečné cestě musejí skrýt náhlou a tajemnou nadpřirozenou moc. Ujmeme se šestnáctiletého Seana, jenž se stará o svého devítiletého brášku.

První epizoda vychází 27. září 2018.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Life is Strange 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře