Terminátor a Ash v Mortal Kombat 11? Jejich příchodu nasvědčuje nový trailer

Nový trailer pro Kombat Pack krvavé bojovky Mortal Kombat 11 je převážně zaměřen na představení Shang Tsunga a jeho schopností. Zároveň video ukazuje další postavy, které přijdou do hry s příchodem dodatečného obsahu – Sindel, Nightwolf a komiksový antihrdina Spawn. V traileru ale rovněž zazní, že další dvě hostující postavy budou odhaleny později.

Fanoušci jsou podle hudby použité v traileru přesvědčeny, že těmi dalšími bojovníky jsou Terminátor a Ash Williams z filmové série Lesní duch (Evil Dead). Pomalu se tak potvrzuje uniklý seznam nových postav ze Switch verze hry, kde byl zmíněn ještě Joker, Fujin a Sheeva. Tahle trojice dostane pravděpodobně prostor ve druhém Kombat Packu.

[reklama]

Kombat Pack, který obsáhne celkem šest nových bojovníků a 19 vzhledů, dorazí 18. června. Příznivci klasických skinů se mohou těšit na nové vzhledy pro Scorpiona, Noob-Saibot a Sub-Zera.

Mortal Kombat 11 si můžete zahrát na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

[reklama]


Zdroj: pcgamer.com

, , , , ,

Mortal Kombat 11

Krvavý a brutální Mortal Kombat je zpět. Díl s číslovkou 11 přinese možnost přizpůsobení postavy, který vám umožní vytvářet vlastní verze bojovníků v rámci jednotlivých hrdinů. Samozřejmostí je filmový příběh s pokračováním ságy.

Datum vydání: 23.04.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Mortal Kombat 11
[reklama]
[reklama]

Komentáře