The Division 2 má tři Temné zóny. Co nového víme o multiplayeru?

The Division 2 se nám pomalu okrývá. Ubisoft zveřejnil další dvě videa a s nimi prozradil první detaily o multiplayeru. Taktická kooperativní akce v multiplayeru zabaví hned třemi Temnými zónami (kombinace PvP a PvE – hráči proti hráčům a hráči proti umělé inteligenci).

Každá Dark zóna podporuje až 12 hráčů v jedné relaci a skládá se z východního, západního a jižního sektoru Washingtonu, DC. Každá oblast představuje jedinečnou lokalitu se specifickými možnostmi v hratelnosti. Bojovat se bude u vlakového nádraží, u pobřeží i v rezidenční čtvrti Georgetown.

[reklama]

Nebezpečí v Temných zónách je velmi vysoké, ovšem odměny jsou hodně lákavé a za to riziko to bude často stát. V oblastech můžete nalézt spoustu předmětů a vybavení na sakra dobré úrovni. Jen se nejprve musíte vyhnout nepřátelům, hlavně ostatním hráčům, kteří budou chtít kořist získat pro sebe. To nebude vůbec jednoduché, zejména při kontaminovaném vybavení. Takové musíte donést do označené oblasti, přivázat lanem k vrtulníku a počkat až vrtulník odlétne. Do té doby musíte vrtulník chránit za každou cenu. Tyto oblasti jsou velmi lákavé pro jiné hráče a skupiny, kteří mohou takto získat cenné vybavení bez větší práce. Jiné vybavení bude čisté, takové můžete ihned použít a zůstane vám i poté, co zemřete.

[reklama]

Taktika a spolupráce je hodně důležitá. O tom ale hráči původního The Division z New Yorku vědí své. Stejně tak vědí, že se musejí rozmýšlet mezi tím, zda zrovna tohle kontaminované vybavení za ty problémy v oblasti v vrtulníkem stojí.

V každé zóně můžete nalézt a odemknout tajnou oblast. V ní se skrývá prodeje s lákavým vybavením. Důležité je, že většina Temných zón je normalizovaných, což znamená, že hráči by měli být v zónách na podobné úrovni, aby se začátečník neobjevil proti zkušeným bodům. Hráči, kteří hru dokončí, mohou vstoupit do zón bez normalizace, kde záleží hodně na tom, jakým vybavením, zbraněmi a zkušenostmi disponují.

Zalekli jste se Temné zóny? Určitě ji v The Division 2 minimálně vyzkoušejte. První mise v tomhle nebezpečném prostředí je PvE mise – jen s nepřátelskou frakcí, kterou ovládá umělá inteligence. Navíc, když budete hrát rozumně, nebudete zbytečně střílet po jiných hráčích a spíše se budete snažit zónu prozkoumat a bojovat s frakcemi, tak vám nehrozí velké riziko ze strany ostatních hráčů. K němu dochází na již zmíněném místu pro odvoz kontaminovaných předmětů, kde to bude hodně tvrdé. Pokud vás nějaký hráč napadne, bude označen.

Pokud hledáte spíše klasičtější PvP režimy (hráči proti hráčům), tak v The Division 2 jsou to módy Skirmish (team deathmatch), Domination (king of the hill) a Conflict. V nich se týmy agentů snaží porazit soupeře, aby získali EXP a položky pro vylepšení. Zejména v posledním zmíněném režimu hodně záleží na vašem vybavení.

The Division 2 vyjde 15. března na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Přečtěte si více o příběhu a detailech frakcí a seznamte se se systémovými požadavky.

, , , , , , , ,

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 je online akční střílečka s RPG prvky, odehrává se v hlavním městě USA, kde Divize agentů musí zabránit nové občanské válce.

Datum vydání: 15.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s The Division 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře