The Elder Scrolls: Blades dostupné pro všechny

Už je to nějaký pátek, kdy nám byl představen mobilní díl série The Elder Scrolls. Fanoušci se na něj moc netvářili, ostatně jako na většinu mobilních her. Například Blizzard za to sklidil spousty kritiky. Bethesda nás ale ujišťuje, že tenhle díl bude plnohodnotným pokračováním, tak jak to známe z předchozích dílů. Pravda je sice trošičku jinde, ale The Elder Scrolls: Blades je opravdu to pravé Elder Scrolls, které si pamatujeme a máme rádi, jen je trochu přímočarejší a ořezanější.

Včera Bethesda oznámila, že hra je dostupná pro všechny ke stažení na iOS a Android. Těšit se můžeme na grafiku hodnou konzolí, spousty misí, stavbu vlastního města a na napínavý příběh, který se točí skoro jako vždy o pomstě. Neduhem naopak jsou nahrávací obrazovky ke každé misi a herní měna, která nám urychlí rychlejší rozvoj našeho města a stavby budov. K misím vás bude systém nenápadně nutit, protože z nich potřebujete suroviny na vylepšení a další budovy.

[reklama]

Celkově hra byla vydána se zpožděním, původně jsme se ji měli dočkat na podzim loňského roku, máme ji však až teď a doufejme, že s co nejméně chybami. Doufejme, že si hra udrží svoji hratelnost a nebude zneužívat model kupování herní měny. Na pravé plnohodnotné pokračování série si však budeme muset ještě pár let počkat, protože Bethesda neplánuje její představení na letošní E3. Čas si můžeme zatím krátit s The Elder Scrolls: Blades.


[reklama]

Zdroj: gamespot.com

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře