The Last of Us: Part II vyjde v únoru 2020, prozradila dabérka hlavní postavy

Stále více indicií směřuje k tomu, že pokračování survival thrilleru od Naughty Dog vyjde až na začátku příštího roku a půjde o jeden z posledních velkých titulů na současnou konzoli PlayStation 4. To by znamenalo, že v nadcházejících šesti měsících si od Sony na PS4 zahrajeme menší tituly a v říjnu očekávané Death Stranding od Hidea Kodžimy, tvůrce série Metal Gear Solid.

Ashley Johnson, dabérka hlavní postavy Ellie, je v rozhovorech často dotazována na datum vydání The Last of Us: Part II. Několikrát již řekla, že sama neví, kdy tahle hra dorazí na pulty obchodů. Ovšem v nejnovějším interview na smlouvu o mlčenlivosti se studiem Naughty Dog jaksi zapomněla a vyslovila slovo, které připomíná „Feb“ (anglickou zkratku pro únor – důkaz ve videu v čase 1:08:55). Toto zdánlivé zaškobrtnutí herečky potvrzuje informace od Jasona Schreiera. Redaktor Kotaku.com před časem také napsal, že The Last of Us: Part II vyjde v únoru 2020. Má to mít potvrzené od několika důvěryhodných zdrojů. Další zdroj tvrdí, že únor 2020 je interní datum a čeká se jen na jeho potvrzení.

[reklama]

Pokud dáte na spekulace, můžete si v kalendáři zakroužkovat únor a napsat si k němu PlayStation 4 exkluzivitu The Last of Us: Part II. Pokud si ale chcete počkat na oficiální oznámení, tak to naprosto chápu. Je ale pravda, že spekulace sílí a únor 2020 se skloňuje stále častěji. Letos Sony veletrh E3 v Los Angeles vynechala, ale slibuje, že nové informace o svých titulech prozradí již brzy. Zatím si připomeňme první gameplay záběry, které byly zveřejněny loni v červnu.

[reklama]

The Last of Us Part II se odehrává pět let po skvělé jedničce. Hrát tentokrát budete za Ellie, ale v jakési formě by se měl objevit i předchozí hrdina Joel, který v The Last of Us doprovázel mladičkou Ellie ve světě plného zmutovaných tvorů a nepřátel. Sony píše o strhujícím, trýznivém a emocemi nabitém příběhu.

The Last of Us Part II by mělo obsahovat českou lokalizaci, stejně jako jiné PS4 exkluzivity od společnosti Sony.

, , , ,

The Last of Us Part II

Strhující, trýznivý a emocemi nabitý příběh čeká – Ellie a Joel se vracejí ve výpravném dobrodružství, které navazuje na předcházející úspěšnou hru studia Naughty Dog.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře The Last of Us Part II
[reklama]
[reklama]

Komentáře