The Sinking City: Detektivní horor inspirovaný universem H.P. Lovecrafta bude přeložen do češtiny

Nezávislé ukrajinské studio Frogwares prostřednictvím překladatele Petra Ticháčka zveřejnilo obrázky s českou textovou lokalizací detektivního hororu The Sinking City (PC, PS4, Xbox One). Galerie ukazuje několik rozhovorů s různými postavami, zajímavé poznámky z vyšetřovacího spisu, který slouží pro zobrazení hlavních a vedlejších případů, nalezené poznatky a archiv knihovny.

Atmosféru hry popisuje vyšetřovací spis u vedlejšího případu Dopisy z Oakmontu:

[reklama]

Ať už ve svých vidinách zažívám cokoliv, je to den ode dne odpornější. Dnes je způsobil jistý muž. Vykročil z domu na Warwick Street v jižní části čtvrti Oldgrove… někde mezi ulicemi Seaside a Hillside Street. V okamžiku, kdy se naše pohledy potkaly, jsem pocítil spalující euforii, nezkrotný proud emocí. Viděl jsem ho stát mezi monstry. Viděl jsem, jak se jich dotýká, jak je objímá, jak je líbá. Ta vidina byla natolik intenzivní, že jsem se ve vteřině ohnul v pase a vyzvracel všechnu snídani. Ten muž kolem mne prošel a pronesl „Mizerní přivandrovalci!“, nebo tak něco, a já se jen modlil, aby se nezastavil a nesnažil se mi pomoci.

Akční adventura The Sinking City je zasazena do napůl zatopeného města Oakmont, které se nachází na východním pobřeží Spojených států. Městečko sužující nadpřirozené síly navštíví soukromý detektiv, jenž se rozhodne rozlousknout záhadu a přijít na to, co posedlo toto město a mysl jeho obyvatel. Je ale nutné pečovat o duševní zdraví hlavního hrdiny.

Hra má nabídnout tíživou atmosféru a příběh inspirovaný světem spisovatele H.P. Lovecrafta, který je považován za mistra hororu. Svět je rozsáhlý a můžete ho prozkoumat pěšky, na lodi či ve skafandru. Titul se má pochlubit vysokou znovuhratelností. Díky otevřenému systému vyšetřování lze každý případ vyřešit několika způsoby. Vývojáři navíc připravili různé konce podle toho, jak se během jednotlivých případů rozhodnete.

S nadpřirozenými bytostmi budete bojovat arzenálem zbraní z 20. let 20. století.

The Sinking City vyjde 27. června 2019 ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

, , , , , , , ,

The Sinking City

The Sinking City je detektivní adventura zasazena do otevřeného světa inspirovaném universem H.P. Lovecrafta. Odehrává se ve 20. letech minulého století ve městě Oakmont, které je zasaženo nadpřirozenými silami. Stanete se soukromým detektivem a v temném městě odhalíte pravdu o tom, co se stalo a co poškodilo mysl místním obyvatelům. Nadpřirozené síly působí i na vás.

Datum vydání: 27.06.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře The Sinking City
[reklama]
[reklama]

Komentáře