The Sinking City se bojí březnové konkurence. Hororová detektivka vyjde až v červnu

Existuje mnoho důvodu pro odklad hry: Někdy si vývojáři vyžádají více času, aby odstranili neočekávané problémy, jindy chtějí vyladit hru. Detektivní akční adventura The Sinking City je však odložena z důvodu velké konkurence.

V novém videu tvůrci oznámili nové datum vydání. The Sinking City se přesouvá z 21. března do klidnějšího období 27. června 2019. Čas navíc hodlají využít pro další optimalizaci hry.

[reklama]

V původním termínu by se The Sinking City muselo poprat s konkurencí: Davi May Cry 5, The Division 2, Sekiro: Shadows Die Twice, Anno 1800, World War Z, Mortal KOmbat 11 nebo Days Gone. To je výčet her, které vyjdou v březnu a dubnu 2019.

[reklama]

The Sinking City je detektivní adventura s akčními a hororovými prvky. Oproti jiným hrám se liší v důkladném vyšetřování. Musíte najít dostatek důkazů, abyste mohli někoho s čistým svědomím usvědčit. Vaše rozhodnutí se potáhne s vámi celou dobu a nevinně odsouzení člověk může mít nemilé následky. Více jsme o této stránce hry psali TADY.

Hra je zasazena do otevřeného světa inspirovaném universem H.P. Lovecrafta. Odehrává se ve 20. letech minulého století ve městě Oakmont, které je zasaženo nadpřirozenými silami. Stanete se soukromým detektivem a v temném městě odhalíte pravdu o tom, co se stalo a co poškodilo mysl místním obyvatelům. Ovšem nadpřirozené síly působí i na vás.

The Sinking City  vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Příznivci lokalizací budou potěšeni, české titulky jsou jisté u PC a PS4 verzí hry.


Zdroje: tisková zpráva

, , , , , , ,

The Sinking City

The Sinking City je detektivní adventura zasazena do otevřeného světa inspirovaném universem H.P. Lovecrafta. Odehrává se ve 20. letech minulého století ve městě Oakmont, které je zasaženo nadpřirozenými silami. Stanete se soukromým detektivem a v temném městě odhalíte pravdu o tom, co se stalo a co poškodilo mysl místním obyvatelům. Nadpřirozené síly působí i na vás.

Datum vydání: 27.06.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře The Sinking City
[reklama]
[reklama]

Komentáře