The Surge 2 bude mít na PC, PS4 a Xboxu One české titulky

Brutální kontaktní souboje v nebezpečném Jericho City s temným příběhem si užijeme v doprovodu českých titulků. Distributorská společnost Comgad potvrdila, že The Surge 2 bude mít lokalizaci na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One.

The Surge 2 vyjde 24. září 2019 a jedná se o akční hardcore RPG, v němž prozkoumáte rozsáhlé zničené město a podstoupíte brutální nelítostné souboje. Takové, ve kterých se rozhoduje o životě a smrti. Svým protivníkům budete odsekávat a trhat končetiny, abyste získali cenné vybavení. Jenom díky němu budete silnější – tak silní, abyste se postavili těm nejděsivějším a nejimpozantnějším sokům, kteří číhají ve městě. Díky rozšířenému arzenálu zbraní, zbrojí, schopností, implantátů a dronů rozvíjíte svou postavu, neboť větší, rozmanitější a ambicióznější svět The Surge 2 vás vyzývá, abyste přežili a odhalili jeho skrytá tajemství.

[reklama]

„Na cestě do Jericho City vaše letadlo ztroskotá kvůli záhadné bouři na předměstí. Vy se probouzíte o pár týdnů později v polorozpadlém detenčním zařízení ve městě. Obrnění vojáci vyhlásili stanné právo, všude kolem řádí roboti a nad městem se hrozivě vznáší temná nanobouře…“ přibližuje atmosféru studio Deck13.

[reklama]

, , , , ,

The Surge 2

Pokračování hardcore RPG akce The Surge s vylepšeným unikátním a dynamickým systémem zaměřeným na končetiny nepřátel. The Surge 2 se odehrává ve zbrusu novém prostředí: rozsáhlém, zdevastovaném městě.

Datum vydání: 24.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře The Surge 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře