Total War: Three Kingdoms a krásy starověké Číny

Když zrovna nebudete bojovat, můžete ve strategii Total War: Three Kingdoms obdivovat krásy starověké Číny, jak názorně ukazuje nový trailer Zhuge Lianga. Ten se potuluje Čínou ve snaze najít vhodného vůdce a my vidíme fantastické a propracované prostředí, včetně výskytu divoké zvěře. Nový Total War nebude postrádat ani legendární dominanty kraje – Velkou čínskou zeď nebo řeku Jang-c‘.

Total War: Three Kingdoms rekonstruuje obrovský konflikt ve starověké Číně. Hra spojuje tahovou hru v kampani, v níž budete budovat říši, státnictví a dobývání, s ohromujícími bitvami v reálném čase. Objevíte Čínu Tří království, zemi dechberoucích přírodních krás. Budete bojovat v bujné zeleni subtropů, vyprahlých pouštích a zasněžených horách. Stanete se jedním z 11 legendárních vojevůdců a stvoříte novou říši. Jsou to nepřekonatelní velitelé, mocní válečníci a význační státníci. Každá z těchto postav má vlastní jedinečné cíle a styl hraní. Naverbuj impozantní podpůrné postavy hrdinů, kteří budou velet tvým armádám, spravovat ti provincie a posilovat rostoucí říši. Postavy jsou tlukoucím srdcem hry a budoucnost Číny budou tvořit její šampioni.

[reklama]

Total War: Three Kingdoms vyjde 7. března 2019 s českými titulky na PC.

, , ,

Total War: Three Kingdoms

Fanoušci strategické série Total War se poprvé podívají do starověké Číny. Three Kingdoms spojuje poutavou tahovou hru v kampani, ve které jde o budování říše, státnictví a dobývání, s ohromujícími bitvami v reálném čase.

Datum vydání: 23.05.2019 Platforma: PC Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Total War: Three Kingdoms
[reklama]
[reklama]

Komentáře