Total War: Three Kingdoms zve hráče do nového režimu, kde musí přežít s trojicí hrdinů

Do válečné strategie Total War: Three Kingdoms přichází nový režim. Dynasty Mode postaví tři hrdiny proti stovkám nepřátelských vojáků. Hrdinové musejí odrazit obrovské vlny protivníků a na vás bude si nejprve vybrat tři hrdiny z pěti elementálních tříd a pomocí různých schopností se bránit tak dlouho jak jen to bude možné.

Za poražení jednotlivých vln získáte body pro vylepšení vašich hrdinů. Zároveň ale roste i síla nepřátel. Budete čelit silnějším a větším armádám, k nimž se přidají i velmi nebezpečí bossové. Aby byly bitvy ještě dramatičtější, budete mít v Dynasty Mode možnost zvýšit počet vojáků, kteří tvoří jednotlivé vlny. Původně je jedna vlna tvořena z 80 jednotek. Vy si ale můžete navolit až 960 jednotek v jedné vlně. Takovému počtu bude nejlepší čelit v přítomnosti kamarádů. Prostřednictvím kooperace můžete do hry pozvat dva kamarády a spolehnout se na jejich pomoc.

[reklama]

Dynasty Mode pro Total War: Three Kingdoms vyjde ve čtvrtek, 8. srpna, a bude zdarma. Podívejte se na trailer a obrázky:


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

Total War: Three Kingdoms

Fanoušci strategické série Total War se poprvé podívají do starověké Číny. Three Kingdoms spojuje poutavou tahovou hru v kampani, ve které jde o budování říše, státnictví a dobývání, s ohromujícími bitvami v reálném čase.

Datum vydání: 23.05.2019 Platforma: PC Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Total War: Three Kingdoms
[reklama]
[reklama]

Komentáře