Toulky sci-fi světem kooperativní RPG akce Anthem

BioWare usilovně lákají na svou připravovanou hru a ve spolupráci s IGN přinášejí další video z hraní. V dnešních 8 minutách se nepodíváme na plnění hlavních misí, nýbrž na to, co nás v kooperativní RPG akci Anthem čeká v moment, kdy se rozhodneme toulat rozsáhlým herním světě.

Průzkum rozsáhlého světa je volitelnou aktivitou pro vlky samotáře, partu kamarádů nebo skupinku náhodných hráčů. Můžete hledat materiály pro vylepšení výbavy, plnit menší vedlejší úkoly, bojovat s nepřáteli nebo se utkat s mini-bossy.

[reklama]

Průzkum světa má být údajně vzrušující. Vývojáři z BioWare prý připravili množství různých náhodných událostí, abyste se při cestování nenudili. Čas se vyplatí věnovat i přípravě před každou misí nebo expedicí.

Anthem si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet. 25. ledna bude na víkend dostupné VIP demo (pro předobjednávky a členy EA Access a Origin Access) a první únorový víkend pro všechny bez rozdílů na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

[reklama]

, , , , , , ,

Anthem

Anthem je multiplayerová online akce zasazena do otevřeného světa, který budeš sdílet s až dalšími třemi hráči. Staneš se Freelancerem, skupinou, která opustila svou civilizaci a vydala se zkoumat okolní světy. K dispozici máš přizpůsobitelný exosuit nazvaný Javelin, jenž ti dodá nadlidské schopnosti.

Datum vydání: 21.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Anthem
[reklama]
[reklama]

Komentáře