Trailer o ježdění na koni a chovu zvířat ve Farming Simulator 19

Ke krávám, prasatům, ovcím a slepicím se v nejnovějším díle farmářského simulátoru přidávají koně. Na nich bude možné jezdit kolem svého domova a přilehlých oblastí. Nebo se můžete zaměřit na jejich chov, vycvičit je a poté prodat za vysokou cenu. Pro kravské mléko si zase přijede pravidelně cisterna, z ovcí se bude hodit vlna a slepice dávají vejce, to ví přece každý.

Každé zvíře má jedinečné potřeby a odmění se vám za efektivní péči. Je jen na vás, zda se zaměříte právě na chov zvířat. Můžete si klidně hledět polí, pěstovat pšenici, slunečnici, řepku, brambory, cukrovou řepu nebo třeba pracnější oves. Nebo vás láká více práce v lese se dřevem? Jak je libo, rozhodnutí je na vás. Pro jednotlivé práce bude k dispozici přes 300 strojů a nástrojů, poprvé včetně známé zemědělské značky John Deere.

[reklama]

Farming Simulator 19 vychází 20. listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One. PC a PS4 verze vyjdou s českými titulky, verze pro XOne v originálním anglickém znění.

V traileru si můžete zapnout české titulky.

[reklama]

, , , ,

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato franšíza kdy nabízela. Převezmete kontrolu nad věrně znázorněnými vozidly a stroji od všech předních značek v oboru včetně vůbec poprvé John Deere. Hra nabídne nová prostředí z Ameriky a Evropy, v nichž můžete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu, představí řadu vzrušujících zemědělských činností včetně nových strojů a plodin s bavlnou a ječmenem.

České titulky pouze na PC a PS4.

Datum vydání: 20.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Farming Simulator 19
[reklama]
[reklama]

Komentáře