Tři klasická RPG vyjdou letos na konzole s českými titulky

Před necelým měsícem uzavřelo studio Beamdog partnerství se společností Skybound Games pro vznik a vydání klasických D&D titulů na konzole. Ze spolupráce vzniknou konzolové verze šesti her: Baldur’s Gate: Enhanced Edition, Baldur’s Gate II: Enhanced Edition, Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale: Enhanced Edition, Planescape: Torment: Enhanced Edition a Neverwinter Nights: Enhanced Edition.

Na oznámení platforem musíme počkat – předpokládá se PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Facebookové stránce Čeština ve videohrách se ovšem podařilo vyšťourat, že Skybound Games nabídce s českými titulky hry Baldur’s Gate: Enhanced Edition, Icewind Dale: Enhanced Edition a Planescape: Torment: Enhanced Edition. S velkou pravděpodobností bude mít lokalizaci i Baldur’s Gate II: Enhanced Edition. Avšak Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear a Neverwinter Nights: Enhanced Edition jistotou, v současné době, nejsou.

[reklama]

„Jde o ikonické hry, včetně Baldur’s Gate. Tenhle titul nastavil standard pro Dungeons & Dragons a další RPG,“ řekl Ian Howe, CEO společnosti Skybound Games. „Jsme rádi, že přineseme tyhle neuvěřitelné hry od Beamdog’ na nové platformy pro fanoušky i pro ty, co se teprve s těmito klasikami seznámí.“ Už ale neřekl detaily, nevíme, kdy přesně hry vyjdou, na jaké platformě, ani to, jak budou přesně vylepšeny.

 

[reklama]

Cílem Češtiny ve videohrách vždy bylo, aby díky naší aktivitě a síle naší komunity jsme vám, českým a slovenským hráčům,…

Zveřejnil(a) Čeština ve videohrách dne Pátek 22. února 2019

, , , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře