Tři miliony kopií Resident Evil 2 v oběhu

Od pátku 25. února si můžeme všichni zahrát opravdu povedený remake kultovního survival hororu z devadesátých let, Resident Evil 2. Hra je kompletně předělaná oproti svému originálu, série Resident Evil se vrátila ke kameře, která je za hráčem a může se plně otáčet, žádné nahrávací obrazovky, opravdu velice detailní grafická stránka všech nechutností, na které narazíte ve známém Raccoon City. Zároveň hra zachovala kouzlo svého originálu, spokojení jsou staří fandové originálu i nováčci, co si hru vyzkoušeli poprvé. Fanoušci jsou nadšení a hra sbírá ty nejvyšší hodnocení po celém světě, momentálně 91 Metacritic score.

Firma Capcom, která stojí za celou značkou, nyní potvrdila, že odeslala do světa tři miliony kopií hry. Pravděpodobně bude potřeba dalších kopií, jen 30minutové demo si stáhlo téměř pět milionů lidí. Pro značku Resident Evil se jedná o velice úspěšné oživení a podle budoucích prodejů se rozhodne, zda bude remake i následujícího dílu, tedy Resident Evilu 3. Chtěli byste ho?

[reklama]

Navíc Resident Evil 2 čeká nový obsah. 15. února vydá Capcom aktualizaci zahrnující mód The Ghost Survivors. Ten nabídne příběhy tří lidí z Raccoon City. Zahrajeme si za obchodníka se zbraněmi, dceru starosty města a za vojáka. Tady první obrázky:

, , , , , , ,

Resident Evil 2

Hororová akce Resident Evil 2 se vrací v kompletně přepracovaném vydání a přináší mnohem hlubší a intenzivnější herní zážitek.

Datum vydání: 25.01.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Resident Evil 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře