Trilogie Dark Souls skutečně vyjde v Evropě, včetně sběratelské edice

Fanoušci s pevnými nervy a konzolí PlayStation 4 nebo Xbox One si mohou do kalendáře poznamenat, že trilogie Dark Souls vyjde 1. března 2019 v Evropě. V Severní Americe se přitom začala prodávat již 19. října loňského roku.

Dark Souls Trilogy obsahuje zremastrovaný první díl Dark Souls, Dark Souls 2: Scholar of the First Sin a Dark Souls 3: The Fire Fades Edition. Součástí jsou i všechny doposud vydaná DLC, pro všechny díly. Plus ve standardní edici naleznete ještě digitální soundtrack. K dostání bude fyzicky v krabičce u prodejců i digitálně na PlayStation Store a Xbox Store.

[reklama]

Pro příznivce Dark Souls je tu jedna velká lahůdka. Vydavatelství Bandai Namco uvede na trh limitovanou sběratelskou edici, která je v předprodeji pouze v obchodě Bandai Namco Entertainment Europe v množství 2000 kusů.

[reklama]

Dark Souls Trilogy Collector Edition kromě trojice her se všemi DLC zahrnuje vysoce kvalitní a očíslovanou 34 centimetrovou soškou rytíře (Elite Knight) stojícího u ohně (Bonfire), soundtrack na šesti CD s hudbou z celé trilogie, 460stránkové kompendium obsahující ilustrované mapy s umístěním bossů a NPC, encyklopedii, bestiář nepřátel a bossů a rukopis všech dialogů z každé hry.

Pozdější vydání sběratelské edice je z důvodu ručního lakování každé sochy, aby byla zajištěna nejvyšší možná kvalita. A cena? 449,99 euro. V přepočtu asi 10 000 Kč.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře