Tropico 6 znovu odloženo. Vyjde až koncem března

My se nového El Presidenta snad nedočkáme. Kalypso Media ohlásili další odklad budovatelské strategie Tropico 6. Ta měla původně dorazit někdy v roce 2019, poté byla odložena na leden a dnes přesunuta na 29. března 2019 ve verzi pro PC. Konzolisté na PlayStationu 4 a Xbox One si počkají ještě několik dalších měsíců.

Za nejnovější přesunutí termínu může zpětná vazba z testování bety. „Kombinace našeho názoru a reakcí, které jsme obdrželi od tisíce hráčů z bety, nás přiměla k odkladu o pár dalších měsíců,“ uvádí společnost Kalypso Media v tiskové zprávě.

[reklama]

„Během vánočních svátků jsem hrál Tropico 6 mnoho hodin a užíval jsem si to. Ale podle mého skromného názoru nestačí, abych si to užíval, chci se do hry zamilovat,“ vzkázal fanouškům Simon Hellwig a poprosil je o pochopení. Prý bude pro všechny lepší, když se vývojáři budou hře ještě věnovat a vyladí mechanismy.

Jedna pozitivní zpráva z čekání na Tropico 6 přece jen vznikla. Kalypso Media dá první DLC zdarma těm, kteří si stihnou Tropico 6 předobjednat do čtvrtka 10. ledna. Objednávku musíte na Steamu (cena je 44,99€) vyplnit do 19:00.

[reklama]

, , , ,

Tropico 6

El Presidente je zpět! Staňte se znovu obávaným diktátorem nebo mírumilovným vládcem své banánové republiky ve čtyřech charakteristických obdobích. Poprvé v sérii Tropico na vás čekají velká souostroví, kdy budete spravovat více ostrovů současně. Můžete poslat agenty do cizích zemí, aby ukradli světové památky (třeba Eiffelovu věž), přizpůsobit vzhled svého paláce a hrát online multiplayer s třemi dalšími hráči.

PS4 a Xbox One verze později

Datum vydání: 26.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Tropico 6
[reklama]
[reklama]

Komentáře