Tropico 6 zve diktátory z celého světa do otevřené bety

Diktátoři z celého světa se přesouvají do tropického ráje, aby tam nastolili pořádek, přivábili turisty a ukradli jiným mocnostem jejich známé památky a chlubili se s nimi na svém ostrově. Nezbláznil jsem se, to pouze Kalypso Media oznámili otevřenou betu strategie Tropico 6. Dostupná je na Steamu do zítřejších 19:00 středoevropského času.

Vývojáři využívají veřejnou betu pro závěrečný test. Přesto v ní nabízejí všechny tutoriály, 11 sandbox map, šest misí a multiplayer pro čtyři hráče.

[reklama]

Tropico 6 má skromné systémové požadavky, hru rozjedete s procesorem AMD A10 7850K nebo Intel i3-2000, grafickou kartou Radeon HD 7870 nebo GeForce GTX 750 a 8 GB RAM.

Tropico 6 po odkladu vyjde 29. března 2019 na PC. PS4 a Xbox One verze potom během několika dalších měsíců.

[reklama]


Zdroje: tisková zpráva

, ,

Tropico 6

El Presidente je zpět! Staňte se znovu obávaným diktátorem nebo mírumilovným vládcem své banánové republiky ve čtyřech charakteristických obdobích. Poprvé v sérii Tropico na vás čekají velká souostroví, kdy budete spravovat více ostrovů současně. Můžete poslat agenty do cizích zemí, aby ukradli světové památky (třeba Eiffelovu věž), přizpůsobit vzhled svého paláce a hrát online multiplayer s třemi dalšími hráči.

PS4 a Xbox One verze později

Datum vydání: 26.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Tropico 6
[reklama]
[reklama]

Komentáře