Tvářemi FIFA 20 je záložník Eden Hazard a obránce Virgil van Dijk. V demu bude minimálně 6 týmů

Být tváří hry není pro sportovce tak velkou událostí jako vyhrát šampionát nebo cenu pro nejlepšího fotbalistu roku. Přesto určitě mají oba dotyční radost, že jsou tvářemi fotbalové hry FIFA 20.

Belgický záložník Eden Hazard, který před pár týdny přestoupil z anglické Chelsea do španělského Realu Madrid za 130 miliónů eur, bude zdobit standardní edici FIFA 20. Nizozemského obránce Virgila van Dijka, jenž brání branku Liverpoolu, najdeme na dražší Champions edici.

[reklama]

Brzy bude odhalena tvář nejdražší Ultimate edice. Možná to bude Kylian Mbappe, stejně tak ale dává smysl Lionel Messi nebo Cristiano Ronaldo. I když druhý jmenovaný hraje za Juventus. S tímto klubem má konkurenční Pro Evolution Soccer exkluzivní smlouvu a z toho důvodu bude ve FIFA 20 Juventus prezentován pod názvem Piemonte Calcio, včetně jiného loga. Naštěstí jména fotbalistů zůstanou dle skutečnosti.

[reklama]

V demoverzi FIFA 20, která nemá stanovené datum vydání, by mělo být minimálně 6 týmů. Podle všeho Atlético de Madrid, Borussia Dortmund, Liverpool, Manchester City, Paris Saint-Germain a Real Madrid.

FIFA 20 vyjde 27. září na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Nintendo Switch verze bude dostupná ve stejný den v Legacy edici – běží na starém enginu a nebude mít tolik novinek jako FIFA 20 na prvních třech platformách.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

FIFA 20

Díky novému autentickému průběhu zápasu, uživatelem kontrolovaným rozhodujícím momentům a vylepšenému systému fyziky míče se máte stát centrem každého zápasu ve FIFA 20.

Datum vydání: 27.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře FIFA 20
[reklama]
[reklama]

Komentáře