Tvůrci Dark Souls připravují akční fantasy RPG Elden Ring. Do vývoje je zapojen slavný spisovatel George R.R. Martin

O spolupráci známého japonského studia FromSoftware a spisovatele George R.R. Martina se v posledních měsících několikrát spekulovalo. Existenci nového projektu tvůrců Dark Souls, Bloodborne a Sekiro: Shadows Die Twice potvrdil masivní únik informací. Podle tohoto úniku se hra jmenuje Elden Ring a je popisována jako akční RPG dobrodružství ve fantasy světě, který stvořil Hidetaka Miyazaki a slavný George R.R. Martin, spisovatel uznávaných fantasy románů Píseň ledu a ohně. Podle knih vznikl televizní seriál Hra o trůny stanice HBO.

Elden Ring má hráče zavést do světa, v němž nebezpečí číhá na každém rohu. Má jít o největší hru z produkce FromSoftware.

[reklama]

Hidetaka Miyazaki je prezidentem a hlavním vedoucím vývojem ve studiu FromSoftware. Pod jeho vedením vznikly hry jako Armored Core, série Dark Souls, Bloodborne a naposledy Shadows Die Twice. George R.R. Martin se kromě svého románu podílel na The Twilight Zone a Kráska a zvíře.

Oficiální představení hry Elden Ring očekáváme v nadcházejících dnech na E3 v Los Angeles. Pravděpodobně opět půjde o hardcore záležitost zaměřenou na tuhé souboje.

[reklama]


Zdroj: gematsu.com

, , , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře