Tvůrci Red Dead Redemption a GTA se připravují na projekty příští generace

Studio Rockstar Games se nemůže spoléhat pouze na peníze z Red Dead Redemption 2 a Grand Theft Auto V, respektive z jejich online verzí, kde hráči (zejména v GTA Online) utrácejí spoustu peněz za mikrotransakce. Tvůrci těchto úspěšných her se připravují na budoucnost. Vyplývá to z hledání čerstvé krve.

Rockstar se shání po nových animátorech a umělcích, kteří se budou podílet na vytváření projektů pro novou generaci v týmem v New Yorku, Torontu a Bengalúru. Zejména nás zaujala pozice Senior Environment Artist v indickém studiu. Vývojář na této pozici se postará o vytvoření světů, které Rockstar použije pro některé ze svých next-gen projektů. Do New Yorku se zase shání specialista pro MoCap (Motion Capture), což je snímání pohybů herců, zejména výrazů v obličejích. I tento inzerát odkazuje na budoucí generaci.

[reklama]

Společnost Rockstar je známá tím, že přípravě svých her věnuje dlouhý čas. Na pokračování Red Dead Redemption jsme čekali dlouhých 8 let a dnes to je již pět let od vydání posledního Grand Theft Auto. Na nový titul si tak – s největší pravděpodobností – ještě nějaký čas počkáme. Je ale možné, že se noví zaměstnanci budou podílet na Grand Theft Auto VI nebo dokonce na Red Dead Redemption 3, případně by Rockstar mohl přijít s něčím úplně novým nebo se vrátit ke svým starším hrám – Bully, Max Payne, L.A. Noire, Manhunt či Midnight Club.

V souvislosti s touto zprávou dodáváme, že spekulace hovoří o vydání nové generace konzolí PlayStation a Xbox v roce 2020.

, , , , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře