Tvůrci série Yakuza zkouší něco nového. V akci Judgment zažijete korupci a zoufalství

Akční adventura Judgment z dílny studia Ryu Ga Gotoku Studios, které je tvůrcem série Yakuza, vyšla v prosinci loňského roku v domovském Japonsku a koncem června se chystá do Evropy a celého světa. Ve verzi pro PlayStation 4 bude hra k dostání od 25. června 2019 s bonusovým obsahem a duálním audiem.

Judgment si budete moci zahrát v originálním znění s anglickými titulky nebo anglickým dabingem. Balení hry navíc obsahuje exkluzivní oboustranný přebal a samolepku studia Ryu Ga Gotoku:

[reklama]

V Judgment převezmou hráči roli soukromého detektiva jménem Takayuki Yagami a pustí se do prozkoumávání vykřičeného distriktu Kamurocho. Osvojíte si inovativní vyšetřovací metody a odhalíte tajemství skrytá hluboko v útrobách čtvrti Kamurocho, kde vládne zdrcující korupce. Hra nabídne unikátní bojové styly Crane a Tiger, mezi kterými mohou hráči libovolně přepínat a dosahovat tak zdrcujících výsledků v soubojích. Pracovat na zdokonalování svých nesčetných dovedností se vyplatí. V boji využijete spoustu zbraní a osvojíte si bojové akce EX Actions, které mají otevřít zcela novou dimenzi boje.

[reklama]

Ukázka anglického dabingu:

Ukázka japonského dabingu:


Zdroje: tisková zpráva od firmy Cenega Czech

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře