Tvůrci trilogie Batman: Arkham ještě nejsou připraveni představit svou novou hru

Jsem zklamán a zklamaná bude celá řada hráčů. Marně jsme se upínali k E3 a doufali, že studio Rocksteady po trilogii Batman: Arkham a titulu Batman: Arkham VR představí svůj nový projekt, na kterém řadu let pracuje. Za tu dobu se objevily spekulace o hrách podle filmů a komiksů Liga spravedlnosti (Justice League), Sebevražedný oddíl (Suicide Squad) a Superman, stejně tak o Želvách Ninja až po úplně novou značku. Ale Rocksteady se příští týden nezúčastní E3 a nepředstaví nám tento záhadný, leč očekávaný projekt. Nejsou ještě připraveni.

Vývojáři ze studia Rocksteady zůstanou ve své londýnské kanceláři a budou E3 sledovat jen jako fanoušci. „Tvrdě pracujeme na našem dalším velkém projektu,“ vzkázal Sefton Hill, spoluzakladatel Rocksteady, přes Twitter nedočkavým fanouškům.

[reklama]

S dalším a dalším čekáním to vypadá, že tahle hra už nevyjde na současnou generaci konzolí a bude určena pro nástupce PlayStationu 4 a Xboxu One. Nová generace konzolí by měla být v prodeji od konce příštího roku.

Na E3 budou chybět všechny připravované hry od Sony (The Last of Us Part II, Death Stranding nebo Ghost of Tsushima), nové Need for Speed, The Elder Scrolls 6 nebo Beyond Good and Evil 2 a Skull & Bones od Ubisoftu.

[reklama]

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře