Two Point Hospital: Humorná strategie z nemocničního prostředí vyjde na konzole

Two Point Hospital, duchovní nástupce hry Theme Hospital z roku 1997, se skvěle uchytil na počítačích a od hráčů získal kladná hodnocení. Nyní vývojáři z firmy Two Point Studios oznámili vývoj konzolových verzí. Humorná manažerská a budovatelská strategie z nemocničního prostředí vyjde koncem tohoto roku na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Dostupná bude ve fyzické podobě i v digitální formě.

Konzolové verze zahrnou všechny aktualizace vydané pro PC verzi, včetně rozšíření Bigfoot a Pebberley Island. Každé z rozšíření nabízí nový region se svými specifickými problémy a nemocemi. První rozšíření vás zavede do zasněžené oblasti, zatímco v tom druhém se přesunete do tropického ráje. Autoři hry slibují, že konzolové verze se budou snadno ovládat a pochopitelně pro ně přizpůsobí uživatelské rozhraní.

[reklama]

V Two Point Hospital nejprve postavíte nemocnici a následně léčíte pacienty na různé záhadné nemoci, provádíte výzkum a snažíte se řídit personál, včetně doktorů, sestřiček, ale i uklízeček a opravářů. Dále optimalizujete design nemocnice, abyste navýšili tok pacientů a peněz, stavíte chodby, pokoje a čekárny dle svých představ. Svou nemocnici můžete rozšířit do několika budov a získat tak ještě více pacientů. Samozřejmě můžete umisťovat i dekorativní a funkční předměty okolo nemocnice pro zvýšení prestiže, pobavení pacientů a zajištění jejich pohody. Nejdůležitější je ale léčba neobvyklých nemocí. Nechybí ani raritní onemocnění, se kterými si budete muset poradit vždy za využití konkrétního léčebného postupu.

[reklama]

Pro hraní Two Point Hospital se doporučuje znalost angličtiny, němčiny, francouzštiny, polštiny, ruštiny nebo italštiny. Hra bohužel neobsahuje českou lokalizaci.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře