Ubisoft chce námořní akci Skull & Bones co nejlepší a neváhá ji opět odložit

Pirátská námořní akce Skull & Bones od Ubisoftu, která se inspirovala stejnými bitvami z Assassin’s Creed IV: Black Flag, je opět odložena. Původně byla slibována ve třetím nebo čtvrtém čtvrtletí roku 2018. Poté sklouzla do roku 2019 a dnes víme, že asi ani letos nevyjde. Francouzská společnost se rozhodla titul podruhé odložit a neuvádí u něj raději žádné datum vydání.

Indikátorem, že letos Skull & Bones nedorazí ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One a PC, je vynechání hry z tiskové konference Ubisoftu na E3 v Los Angeles. Hra by neměla být dostupná ani na herních stojanech pro veřejnost. Loni na E3 hra byla.

[reklama]

„Ujišťujeme všechny fanoušky, že pracujeme tak tvrdě, jak jen to jde, abychom zajistili, že hra bude co možná nejlepší a kvalitně odpovídat našim původním plánům. Ubisoft je i nadále oddaný této vzrušující cestě, aby nabídl zbrusu novou hru. Jsme si jisti, že Skull & Bones bude úžasné. Naše komunita je pro nás stále mimořádně důležitá a jsme opravdu vděční za podporu a vášeň, kterou u vás vidíme. Vrátíme se, jakmile budeme mít nové, zajímavé informace,“ řekl komunitě producent Karl von der Luhe.

Skull and Bones slibuje epické, drsné námořní a pirátské dobrodružství, plné plundrování a soubojů ve vlnách Indického oceánu. Vaším úkolem bude stát se tím nejlegendárnějším, největším a nejobávanějším pirátem široko daleko. Hra nabídne robustní RPG prvky, vylepšování korábů, PvP souboje i vytváření společných pirátských gangů. Mořem budete moci plout sami v singleplayeru, ale mnohem zábavnější bude se připojit k ostatním hráčům v multiplayeru.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , ,

Skull and Bones

Skull and Bones je taktická akce v otevřeném světě inspirovaná námořními bitvami z Assassin's Creed IV: Black Flag. Hráči se vžijí do role pirátů v Indickém oceánu, kde budou velet své lodi v singleplayerové kampani nebo v multiplayeru.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Skull and Bones
[reklama]
[reklama]

Komentáře