Ubisoft chystá seriál podle hry Skull and Bones

Pirátská hra Skull & Bones ještě ani nevyšla a společnost Ubisoft už plánuje doprovodný seriál ke hře. Vydavatel spolupracuje s Atlas Entertaintment, zatím dostupná informace je, že seriál bude mít hlavní silnou ženskou roli. Odehrávat se bude v letech 1700 v Indickém oceánu.

Jestli ovšem tohle dílo bude plnohodnotný seriál ještě nevíme. Z vyjádření Ubisoftu, ale můžeme soudit, že hře hodně věří a má jejich velkou podporu. Celkově se Ubisoft začíná čím dál více prosazovat do filmů. Důkazem je toho tři roky starý film Assassin’s Creed anebo oznámení, že by chtěli vytvořit film ze světa The Division. Ubisoft rozhodně nechce zůstat jen u vydávání her. V jaké kvalitě snímky vyjdou se budeme muset nechat překvapit, éru Uwe Bolla máme ale snad celou za sebou.

[reklama]

Trochu zvláštní je, že seriál by měl vyjít dřív než hra. Jestli to je dobrý marketingový tah teprve uvidíme. Na pirátskou hru Skull and Bones se můžeme těšit snad letos, přesné datum nebylo zatím zveřejněno. Vyjde na platformy PS4, Xbox One a PC.

„Skull and Bones slibuje epické, drsné námořní a pirátské dobrodružství, plné plundrování a soubojů ve vlnách Indického oceánu. Vaším úkolem bude stát se tím nejlegendárnějším, největším a nejobávanějším pirátem široko daleko. Hra nabídne robustní RPG prvky, vylepšování korábů, PvP souboje i vytváření společných pirátských gangů.“

[reklama]

, , , , , , , , ,

Skull and Bones

Skull and Bones je taktická akce v otevřeném světě inspirovaná námořními bitvami z Assassin's Creed IV: Black Flag. Hráči se vžijí do role pirátů v Indickém oceánu, kde budou velet své lodi v singleplayerové kampani nebo v multiplayeru.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Skull and Bones
[reklama]
[reklama]

Komentáře