Ujetý trailer potvrzuje, že střílečka RAGE 2 bude po čertech zábavná

Krátké sestřihy z RAGE 2, které jsme vám před dvěma dny naservírovali, byly předvojem dnešního dvouminutového traileru zaměřeného na superhrdinu divočiny. Ano, tímto superhrdinou se ve střílečce RAGE 2 od studií id Software (DOOM, původní RAGE) a Avalanche Studios (Mad Max a série Just Cause) stanete, abyste přežili v dystopickém světě zcela postrádajícího jakýkoliv řád či zákon. Video je správně ujeté, koresponduje se stylem hry, která bude hlavně na odreagování. Reálné prvky v RAGE 2 nehledejte.

Chcete o příběhu vědět víc? „Poté, co asteroid ničivě udeří na Zemi a je vyhlazeno téměř 80 % lidské populace, dochází k dalšímu úbytku obyvatel. Nemilosrdné a krvežíznivé gangy vládnou otevřeným cestám a tyranská Autorita vládne železnou rukou. Jako Walker, poslední Ranger široko daleko, představuješ pro Autoritu přímou hrozbu. Nejprve tě připraví o domov a poté tě ponechají napospas smrti. Nastává tvůj čas se zuřivě postavit za spravedlnost a svobodu. Postav se sadistickým gangům v otevřeném světě naplněném rostoucím šílenstvím a nalezni nástroje a techniku potřebnou k potlačení represivní vlády Autority jednou provždy.“

[reklama]

RAGE 2 hledejte v obchodech od 14. května ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pokud máte v plánu hru koupit, můžete tak učinit přes portál Heureka.cz, kde naleznete obchody s nejnižší cenou. Koupí přes ikonku pod videem podpoříte GameShot.cz. Děkujeme.

[reklama]

Chcete RAGE 2 koupit? Najděte svůj obchod na Heureka.cz a porovnejte ceny:
Zdroje: YouTube kanál Bethesda

, , , , , ,

RAGE 2

Střílečka RAGE 2 představuje karneval krveprolití v dystopickém světě postrádajícím jakýkoliv řád či zákon. Za hrou stojí tvůrci sérií Doom, Just Cause či Mad Max.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře RAGE 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře