Ukázka ze soundtracku hry A Plague Tale: Innocence

Každý dobrý příběh potřebuje dobrý soundtrack. Zda se ho dočká i hra A Plague Tale: Innocence, která vypráví příběh dívky Amicie a jejího bratra Huga, prchajících před inkvizicí a záplavami krys, se přesvědčíte v dnes zveřejněném videu. Olivier Deriviere, jenž stojí za několika úžasnými videoherními soundtracky ke hrám jako Vampyr, Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom Cry, Remember Me a Alone in the Dark, odvedl na A Plague Tale: Innocence podle slov vydavatele neuvěřitelnou práci, když napsal temné motivy pro své charakteristické nástroje a stvořil nezapomenutelný zážitek pro každého hráče.

Dnešní video obsahuje dvě skladby, které představují dílo uměleckého režiséra Oliviera Ponsonneta, rychle malující Amicii, která je připravená na všechno, a krysy, které stejně jako ve hře všechno pohltí. Ponsonnet se objevil i v seriálu Behind The Scenes, kde se bavil o svém přístupu k designu a tvorbě temné Francie 14. století – mor, smrt, bradavice a tak podobně.

[reklama]

Hra A Plague Tale: Innocence na PC (pouze digitálně), PlayStation 4 a Xbox One vychází již 14. května 2019 s českými titulky.

[reklama]

Popis hry A Plague Tale: Innocence: Nechte se vtáhnout do ponurého příběhu mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám se budou snažit nalézt v tomto brutálním a nelítostném světě smysl.

Píše se rok 1349. Francouzským královstvím zmítá mor. Amicii a jejího mladšího bratra Huga pronásleduje inkvizice. Během cesty vesnicemi zpustošenými strašlivou nemocí budou muset spojit síly s dalšími dětmi a pomocí ohně a světla se vypořádat se záplavami krys. Jedinou pomocí na jejich cestě za přežitím lemované nevýslovnými hrůzami je jim pouto spojující jejich osudy.
Jejich dobrodružství začíná… a s ním končí období nevinnosti.


Zdroj: tisková zpráva

 

, , , , , , ,

A Plague Tale: Innocence

Nechte se vtáhnout do ponurého příběhu mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám se budou snažit nalézt v tomto brutálním a nelítostném světě smysl.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře A Plague Tale: Innocence
[reklama]
[reklama]

Komentáře