Uniklé obrázky z údajného Assassin’s Creed Ragnarok jsou falešné

Včera v podvečer internet zaplavily první obrázky z nového dílu Assassin’s Creed. Nám se od začátku nezdály, kvalita je nevalná, a navíc se objevily na diskuzním fóru 4Chan, na němž se často nacházejí vymyšlené informace a materiály.

S odstupem pár hodin můžeme napsat, že naše úsudky byly správné. Obrázky jsou upravené a ve skutečnosti pocházejí z technologického dema enginu Unity 5. Předpokládáme, že falešné jsou i detaily o hře, ale přesto se na ně podívejme o něco detailněji.

[reklama]

Premiéra nového Assassin’s Creed, prý s podtitulem Ragnarok, má být naplánována na rok 2020 a titul má vyjít nejen na počítače a konzole současné generace, ale také na nástupce PS4 a Xboxu One. Tomu bychom ještě věřili, Ubisoft dopřál svým vývojářům roční pauzu – letos žádný velký Assassin’s Creed nevychází – a ti mají dostatek času zapracovat na mechanikách hry a pochlubit se novými věcmi. Plus podle všech indicií mají nové konzole vyjít koncem příštího roku.

[reklama]

Hrát máme za spojence legendárního vikingského válečníka Ragnara Lodbroka, jehož osud jste mohli vidět v seriálu Vikingové. Cílem má být vytvořit velkou armádu pohanů a zaútočit na Anglii. To se zdá ještě reálné, ovšem informace o několika království, včetně Velké Británie, Dánska, Švédska, Norska a Finska, už jsou méně pravděpodobné z důvodu cílení stále na současnou generaci konzolí, které jsou na svém limitu. Nezdá se nám, že by PS4 a Xbox One takto masivní hru vůbec utáhly.

Zmíněné země mají být pak rozdělené na jednotlivá království, v nichž máme budovat osady. Vesnice má být možné vylepšovat a různě upravovat, přičemž každá má svou vlastní ekonomiku. Na každém území je nutné nosit jiné oblečení, abyste zbytečně nezpůsobovali rozruch, tvrdí anonymní zdroj.

Dále se má vrátit ikonická skrytá čepel, poprvé ohromné bitvy, další RPG prvky a příběh prý bude o hledání legendárního Thorova kladiva. Navštívit máme i opuštěné hrobky.

Celkově nám informace nesedí. Některé detaily se mohou za pár měsíců ukázat jako pravdivé, ale spíše se přikláníme k tomu, že jsou vymyšlené. Pokud by měl někdo skutečně informace o novém Assassin’s Creed, proč by k nim přikládal obrázky z technologického dema enginu Unity 5? Na něm přece tahle série neběží a běžet ani nebude.


Zdroj: resetera.com

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře