Úspěšná česká strategie Mashinky se rozroste o silniční vozidla

Mashinky, nenápadná strategie od Jana Zeleného, nabídnou v říjnu letošního roku další způsob dopravy. Zatímco v současné verzi hry můžete využít pouze železniční dopravu na přepravu cestujících, materiálů a výrobků, tak od 6. října 2019 naleznete ve hře silniční vozidla. Ze začátku bude k dispozici pouze několik prvních typů, ale postupně by se měly Mashinky rozrůst o další modely vozidel.

Jan Zelený prezentuje novinku v minutovém videu. V něm vidíme historické autobusy i nákladní automobily pro převážení různých materiálů, včetně dřeva a vody. Pod videem nabízíme další informace o hře.

[reklama]

Mashinky jsou strategickou hrou určenou pro PC. Titul tvořil více než 8 let český herní vývojář Honza Zelený. Cílem hry je vytvořit svoje dopravní impérium na procedurálně generované mapě napříč 7 historickými epochami od období páry až po supermoderní magneticky nadnášené soupravy. Hra je unikátní symbiózou realistické grafiky a čtverečkovaného konstrukčního světa, to vše s pravidly připomínajícími deskové hry.

[reklama]

Hráč se na začátku každé mapy stává vlastníkem malé dopravní společnosti na začátku 20. století. Jeho úkolem je dovážet zboží a cestující pomocí plánování a stavění tratí ve složitém terénu, nakupování a vynalézání nových druhů lokomotiv, vagónů, staničních budov a železniční infrastruktury. Musí obstát proti ekonomickým pravidlům a vydělat co možná nejvíce převážením pasažérů do měst, nebo zboží mezi mnoha na sebe navazujícími odvětvími průmyslu.

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře